Povezane vesti

"Elone, vrati pokradeno" Poznati režiser optužio Maska za plagijat

"Elone, vrati pokradeno" Poznati režiser optužio Maska za plagijat

Kurir pre 19 minuta
Projas je na društvenoj mreži X direktno prozvao Muska, optužujući ga za plagiranje vizuelnog stila njegovog filma. "Elone, mogu li dobiti nazad svoje dizajne?", napisao je Projas, koji je poznat i po filmovima kao što su "Vrana" iz 1994. godine… »
Da li je firma Ilona Maska iskopirala dizajn iz filma Ja, robot

Da li je firma Ilona Maska iskopirala dizajn iz filma Ja, robot

Radio 021 pre 4 sati
Aleks Projas, reditelj čuvenog filma iz 2004. godine, tvrdi da nove mašine koje proizvodi Tesla neodoljivo podsećaju na robote iz njegovog ostvarenja. Tesla Inc/Handout via REUTERS Aleks Projas, reditelj naučno-fantastičnog filma Ja, robot iz 2004… »
Da li je firma Ilona Maska iskopirala dizajn iz filma Ja, robot

Da li je firma Ilona Maska iskopirala dizajn iz filma Ja, robot

Blic pre 4 sati
Aleks Projas, reditelj naučno-fantastičnog filma Ja, robot iz 2004. godine, optužio je milijardera Ilona Maska da je prekopirao dizajn mašina sa ljudskim likom i vozila kojima ne upravlja čovek upravo iz njegovog ostvarenja. Mask je prethodne nedelje… »
Da li je firma Ilona Maska iskopirala dizajn iz filma Ja, robot

Da li je firma Ilona Maska iskopirala dizajn iz filma Ja, robot

Južne vesti pre 4 sati
Tesla Inc/Handout via REUTERS Aleks Projas, reditelj naučno-fantastičnog filma Ja, robot iz 2004. godine, optužio je milijardera Ilona Maska da je prekopirao dizajn mašina sa ljudskim likom i vozila kojima ne upravlja čovek upravo iz njegovog… »
"Ilone, mogu li dobiti nazad svoje dizajne?": Reditelj filma "i, Robot" proziva Maska na društvenim mrežama

"Ilone, mogu li dobiti nazad svoje dizajne?": Reditelj filma "i, Robot" proziva Maska na društvenim mrežama

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Nakon što je Ilon Mask predstavio dugoočekivani robotaksi (Cybercab) i samovozeći Robovan, korisnici društvenih mreža brzo su uočili sličnosti između futurističkog dizajna ovih proizvoda i onog iz kultnog filma "I, Robot" iz 2004… »
Da li je firma Ilona Maska iskopirala dizajn iz filma Ja, robot

Da li je firma Ilona Maska iskopirala dizajn iz filma Ja, robot

BBC News pre 4 sati
Aleks Projas, reditelj čuvenog filma iz 2004. godine, tvrdi da nove mašine koje proizvodi Tesla neodoljivo podsećaju na robote iz njegovog ostvarenja. Aleks Projas, reditelj naučno-fantastičnog filma Ja, robot iz 2004. godine, optužio je milijardera… »
Da li je firma Ilona Maska iskopirala junaka filma Ja, robot

Da li je firma Ilona Maska iskopirala junaka filma Ja, robot

Danas pre 4 sati
Aleks Projas, reditelj naučno-fantastičnog filma Ja, robot iz 2004. godine, optužio je milijardera Ilona Maska da je prekopirao dizajn mašina sa ljudskim likom i vozila kojima ne upravlja čovek upravo iz njegovog ostvarenja. Mask je prethodne nedelje… »
Da li je firma Ilona Maska iskopirala junaka filma Ja, robot

Da li je firma Ilona Maska iskopirala junaka filma Ja, robot

NIN pre 4 sati
Aleks Projas, reditelj naučno-fantastičnog filma Ja, robot iz 2004. godine, optužio je milijardera Ilona Maska da je prekopirao dizajn mašina sa ljudskim likom i vozila kojima ne upravlja čovek upravo iz njegovog ostvarenja. Mask je prethodne nedelje… »

Vesti dana »