Povezane vesti

"Sin me nije posetio za 4 meseca bolesti!" Bolno priznanje Vedrane Rudan mnoge će slomiti:"To moje dete..."

"Sin me nije posetio za 4 meseca bolesti!" Bolno priznanje Vedrane Rudan mnoge će slomiti:"To moje dete..."

Kurir pre 1 sat
Mesecima unazad Vedrana Rudan se retko oglašava jer svakodnevno vodi bitku protiv raka, ali ipak je odlučila da otkrije sa kakvom agonijom se suočava, pa se u svojoj kolumni požalila da joj podrška najmilijih izostaje, te da je sin nije nijednom… »
„Moje dete za četiri meseca moje bolesti ne može da nađe vremena da me poseti“: Vedrana Rudan otkrila kroz šta prolazi

„Moje dete za četiri meseca moje bolesti ne može da nađe vremena da me poseti“: Vedrana Rudan otkrila kroz šta prolazi

Nova pre 1 sat
: Književnica Vedrana Rudan bori se sa karcinomom. Vedrana Rudan je o svojoj borbi otvoreno govorila, a sada je u svojoj novoj kolumni istakla da je njen sin nije posetio nijednom za sve ovo vreme. „Kad imate rak, samo vam se on mota po glavi. Znam… »
"Za 4 meseca bolesti, sin nije odvojio vreme da me poseti": Bolna ispovest Vedrane Rudan o borbi sa rakom

"Za 4 meseca bolesti, sin nije odvojio vreme da me poseti": Bolna ispovest Vedrane Rudan o borbi sa rakom

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Hrvatska književnica Vedrana Rudan nedavno je otkrila da boluje od raka, nakon čega je operisana. Pisanje je pauzirala, kako bi se u potpunosti posvetila lečenju. U ovim teškim trenucima, kako je istakla, podrška njenih najmilijih… »
“Nije me posetio za četiri meseca moje bolesti!” Vedrana Rudan vodi bitku s opakom pošasti

“Nije me posetio za četiri meseca moje bolesti!” Vedrana Rudan vodi bitku s opakom pošasti

Vesti online pre 2 sata
Književnica Vedrana Rudan suočava se sa teškom bolešću -karcinomom, o čemu je svojevremeno i obavestila javnost. Ona ističe da joj u ovom trenutku najviše nedostaje podrška najmilijih, te da je sin nije obišao već četiri meseca. – Kad imate… »
Vedrana Rudan o teškoj borbi sa rakom: To moje dete me nije posetilo četiri meseca!

Vedrana Rudan o teškoj borbi sa rakom: To moje dete me nije posetilo četiri meseca!

Svet plus pre 3 sata
Hrvatska književnica Vedrana Rudan nedavno je podelila da se suočava sa borbom protiv karcinoma, usmerivši se na proces lečenja. Kroz svoj blog, ona deli iskrene misli i osećanja, pružajući čitaocima uvid u izazove i nadanja koja donosi ova teška… »
"To moje dete me nije posetilo za 4 meseca moje bolesti": Vedrana Rudan otkrila kroz šta sve prolazi tokom borbe sa rakom…

"To moje dete me nije posetilo za 4 meseca moje bolesti": Vedrana Rudan otkrila kroz šta sve prolazi tokom borbe sa rakom…

Blic pre 4 sati
Hrvatska književnica Vedrana Rudan, otkrila je da se bori sa karcinomom i da se posvetila lečenju. Vedrana je ispričala da joj podrška najmilijih izostaje, te da je sin nije nijednom posetio za 4 meseca. - Kad imate rak, samo vam se on mota po glavi… »

Vesti dana »