Povezane vesti

Bivši pevač miligrama doživeo udes: Zakucao se u kamion

Bivši pevač miligrama doživeo udes: Zakucao se u kamion

Večernje novosti pre 2 sata
TOKOM jučerašnjeg dana, pevač Adi Šoše doživeo je saobraćajnu nezgodu u kojoj je udario u kamion, pri čemu je njegov automobil oštećen. Foto: ATA images/F. S, Novosti/Z. Jovanović Adi se oglasio i potvrdio da je sve u redu, naglasivši da nije… »
Naš pevač imao saobraćajku: Nakon što je svojim vozilom udario u kamion, oglasio se i otkrio kako se oseća

Naš pevač imao saobraćajku: Nakon što je svojim vozilom udario u kamion, oglasio se i otkrio kako se oseća

Nova pre 2 sata
: Pevač Adi Šoiše doživeo je saobraćajnu nezgodu. Adi Šoše juče se svojim vozilom zakucao u kamion, a potom se oglasio i otkrio kako se oseća. „Ja se ne snalazim u gužvama, pa mi se desio peh, ali sada je sve u najboljem redu“, rekao je on… »
Pevač imao saobraćajku: Zakucao se u kamion, oglasio se i otkrio kako se oseća

Pevač imao saobraćajku: Zakucao se u kamion, oglasio se i otkrio kako se oseća

Blic pre 4 sati
Pevač Adi Šoiše doživeo je saobraćajnu nezgodu. Naime, on se juče zakucao u kamion, a pevač se oglasio i potvrdio da se dobro oseća. Adi je naglasio da nije pretrpeo povrede, te njegovi obožavaoci mogu da odahnu. - Ja se ne snalazim u gužvama… »
Pevač doživeo udes, udario u kamion: Njegov automobil skroz oštećen, evo da li je povređen

Pevač doživeo udes, udario u kamion: Njegov automobil skroz oštećen, evo da li je povređen

Kurir pre 4 sati
Pevač Adi Šoše, koji je nedavno najavio dva koncerta u MTS Dvorani, suočio se s nepredviđenom situacijom. Tokom jučerašnjeg dana, pevač je doživeo saobraćajnu nezgodu u kojoj je udario u kamion, pri čemu je njegov automobil oštećen. Adi se… »
Pevač udario u kamion: Najavio koncerte u Beogradu, pa doživeo saobraćajku, evo da li je povređen

Pevač udario u kamion: Najavio koncerte u Beogradu, pa doživeo saobraćajku, evo da li je povređen

Mondo pre 4 sati
Pevač Adi Šoše doživeo je saobraćajnu nesreću kada je kolima udario u kamion. Adi Šoše, koji je nedavno najavio dva koncerta u MTS Dvorani u Beogradu, suočio se s nepredviđenom situacijom. Pevač je doživeo saobraćajnu nezgodu u kojoj je… »
Pevač imao saobraćajnu nezgodu uoči koncerata u Beogradu

Pevač imao saobraćajnu nezgodu uoči koncerata u Beogradu

B92 pre 4 sati
Pevač Adi Šoše doživeo je saobraćajnu nezgodu, udario je u kamion i oštetio automobil. Adi se oglasio i potvrdio da je sve u redu, naglasivši da nije pretrpeo povrede, te njegovi obožavaoci mogu da odahnu. "Ja se ne snalazim u gužvama, pa mi se… »
Naš pevač doživeo udes: Zakucao se u kamion

Naš pevač doživeo udes: Zakucao se u kamion

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Pevač Adi Šoše, koji je nedavno najavio dva koncerta u MTS Dvorani, suočio se s nepredviđenom situacijom. Tokom jučerašnjeg dana, pevač je doživeo saobraćajnu nezgodu u kojoj je udario u kamion, pri čemu je njegov automobil… »

Vesti dana »