Povezane vesti

Vulin odgovorio predsedniku DPS-a: Raduje me što se Živković, bez obzira šta govorio, obraća na srpskom jeziku da ga mi…

Vulin odgovorio predsedniku DPS-a: Raduje me što se Živković, bez obzira šta govorio, obraća na srpskom jeziku da ga mi…

Kurir pre 1 sat
Potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin povodom izjave predsednika DPS-a Danijela Živkovića o rezultatima popisa u Crnoj Gori da "etnički inženjering nije uspeo". "Nakon popisa sprovedenog brže od kineskog, sa nešto manjim brojem… »
Glišić odgovorio na provokacije Živkovića iz Crne Gore: Jedini inžinjering koji ti ide od ruke je inžinjering kriminala i…

Glišić odgovorio na provokacije Živkovića iz Crne Gore: Jedini inžinjering koji ti ide od ruke je inžinjering kriminala i…

Kurir pre 2 sata
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić reagovao je na izjavu predsednika Demokratske partije socijalista Crne Gore (DPS) Danijela Živkovića. Živković je, posle današnjeg objavljivanja rezultata popisa u Crnoj Gori, rekao da "etnički inženjering… »
Glišić poručio Živkoviću: Inžinjering ti nije uspeo! Nisi uspeo Srbima ukinuti pravo na život, veru...

Glišić poručio Živkoviću: Inžinjering ti nije uspeo! Nisi uspeo Srbima ukinuti pravo na život, veru...

B92 pre 3 sata
Povodom izjave Danijela Živkovića, lidera DPS-a, povodom popisa u Crnoj Gori da 'etnički inžinjering nije uspeo', reagovao je Darko Glisić predsednik Izvršnog odbora SNS. "Živkoviću, inžinjering ti nije uspeo! Mislio si da ćeš Srbima ukinuti… »

Vesti dana »