Povezane vesti
Peter Stano: O ukidanju kaznenih mera ne odlučuje Aljbin Kurti, već članice EU
Insajder 15.10.2024
Portparol Evropske unije Peter Stano izjavio je da o ukidanju kaznenih mera Evropske unije ne odlučuje ni Kosovo, ni kosovski premijer Aljbin Kurti, već članice Unije. Kosovski premijer Aljbin Kurti zatražio je na sastancima u okviru Samita Berlinskog… »
Zakrvili ili "pričaju priče": Iz Brisela stigle "nezgodne" poruke za Prištinu
Pravda 15.10.2024
Portparol EU Peter Stano poručio je danas da o ukidanju kaznenih mera Evropske unije - ne odlučuje ni Kosovo, niti kosovski premijer Aljbin Kurti, već da o tome odluku treba da donesu zemlje članice Unije, prenela je Gazeta ekspres. Kosovski premijer… »
Stano: Ni Kosovo, ni premijer Kurti ne odlučuju da li će biti ukinute kaznene mere
Vesti online 15.10.2024
Portparol EU Peter Stano poručio je danas da o ukidanju kaznenih mera Evropske unije – ne odlučuje ni Kosovo, niti kosovski premijer Aljbin Kurti, već da o tome odluku treba da donesu zemlje članice Unije. Kosovski premijer Aljbin Kurti zatražio je na… »
Kurti u raljama sankcija: Red optimizma, red Radoičića, red EU perspektive...
Pravda 15.10.2024
Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti izrazio je uverenje da će nova Evropska komisija uneti novu dinamiku u dijalog za normalizaciju odnosa između Beograda i Prištine, ističući da zahtevi prištinske strane u okviru tog procesa ostaju… »
Vesti dana »

Radić o ugovoru sa Elbitom: Kupovinom oružja Vučić kupuje podršku stranih sila, izraelska naklonost plaćena
N1 Info pre 3 satajoš 14 povezanih

„Crveni karton“: Novosadski studenti najavili novi skup ispred suda – sutra od 6 ujutru
Nova pre 16 minutajoš 33 povezane

Pregovori Trampa, Zelenskog i evropskih lidera o ratu u Ukrajini i teritorijalnim pitanjima
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 69 povezanih