Povezane vesti

Posle smrti devojčice nakon vađenja zuba, traži se unutrašnji nadzor nad lečenjem

Posle smrti devojčice nakon vađenja zuba, traži se unutrašnji nadzor nad lečenjem

N1 Info pre 1 sat
Klinički centar Univerziteta u Sarajevu (KCUS) i Ministarstvo Kantona Sarajeva, povodom smrti 16-godišnje devojčice usled komplikacije posle vađenja zuba, zatražili su da se izvrši unutrašnji stručni nadzor nad njenim lečenjem, kako bi se… »
Džejli nije bilo spasa, lekari u šoku: Mlada Sarajka (16) preminula u bolnici nakon vađenja zuba kod privatnika, oglasili se…

Džejli nije bilo spasa, lekari u šoku: Mlada Sarajka (16) preminula u bolnici nakon vađenja zuba kod privatnika, oglasili se…

Blic pre 1 sat
Povodom smrti 16-godišnjakinje Džejle D. koja je preminula 11. oktobra nakon komplikacija koje su nastale posle vađenja zuba u privatnoj stomatološkoj ordinaciji oglasio se Klinički centar Univerziteta u Sarajevu (KCUS). Navode da su menadžment KCUS… »
Posle smrti devojčice nakon vađenja zuba, traži se unutrašnji nadzor nad lečenjem

Posle smrti devojčice nakon vađenja zuba, traži se unutrašnji nadzor nad lečenjem

Novi magazin pre 55 minuta
Klinički centar Univerziteta u Sarajevu (KCUS) i Ministarstvo Kantona Sarajeva, povodom smrti 16-godišnje devojčice usled komplikacije posle vađenja zuba, zatražili su da se izvrši unutrašnji stručni nadzor nad njenim lečenjem, kako bi se… »
Gotova obdukcija devojčice (16) koja je preminula nakon vađenja zuba u Sarajevu

Gotova obdukcija devojčice (16) koja je preminula nakon vađenja zuba u Sarajevu

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Završena je obdukcija tela 16-godišnjakinje koja je preminula 11. oktobra na KCUS-u nakon komplikacija koje su nastale posle vađenja zuba u privatnoj stomatološkoj ordinaciji u Sarajevu, javlja Klix. Rezultati obdukcije će pokazati… »
Potresne reči majke tinejdžerke koja je umrla nakon vađenja zuba u Sarajevu: "Gospodaru moj molim te..."

Potresne reči majke tinejdžerke koja je umrla nakon vađenja zuba u Sarajevu: "Gospodaru moj molim te..."

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. U emotivnoj objavi, majka tinejdžerke Dž. D. oprostila se od svoje voljene ćerke, koja je izgubila život u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu nakon teških komplikacija tokom stomatološkog zahvata. "Pupoljak moj se vratio… »
Preminula šesnaestogodišnja devojčica iz Sarajeva posle vađenja zuba

Preminula šesnaestogodišnja devojčica iz Sarajeva posle vađenja zuba

Danas pre 4 sati
Šesnaestogodišnja devojčica preminula je u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) pošto je pretrpela teške komplikacije tokom stomatološkog zahvata u jednoj privatnoj ordinaciji u Sarajevu. Sarajevski mediji objavili su da je devojčica u… »
"Dušo tatina, lepotice moja": Danas sahrana tinejdžerke (16) koja je umrla nakon vađenja zuba: U bolnicu stigla u lošem…

"Dušo tatina, lepotice moja": Danas sahrana tinejdžerke (16) koja je umrla nakon vađenja zuba: U bolnicu stigla u lošem…

Blic pre 6 sati
Šesnaestogodišnja tinejdžerka Dž. D. koja je izgubila je život u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) nakon što je pretrpela teške komplikacije tokom stomatološkog zahvata u jednoj privatnoj ordinaciji u Sarajevu, biće sahranjena… »
Danas sahrana tinejdžerke koja je umrla nakon vađenja zuba, roditelji neutešni: Naš pupoljak se vratio Gospodu

Danas sahrana tinejdžerke koja je umrla nakon vađenja zuba, roditelji neutešni: Naš pupoljak se vratio Gospodu

Telegraf pre 7 sati
Preporučujemo. Šesnaestogodišnja tinejdžerka Dž. D. koja je izgubila je život u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) nakon što je pretrpela teške komplikacije tokom stomatološkog zahvata u jednoj privatnoj ordinaciji u Sarajevu, biće… »
Ovo je tinejdžerka (16) koja je umrla nakon operacije zuba: Roditelji neutešni, opraštaju se od svoje mezimice: "Pola moje…

Ovo je tinejdžerka (16) koja je umrla nakon operacije zuba: Roditelji neutešni, opraštaju se od svoje mezimice: "Pola moje…

Blic pre 16 sati
Tinejdžerka (16) izgubila je život u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) nakon što je pretrpela teške komplikacije tokom stomatološkog zahvata u jednoj privatnoj ordinaciji u Sarajevu. Ona je u pratnji roditelja zatražila stomatološku… »

Vesti dana »