Povezane vesti

Jezivi detalji zločina kod hrvatske granice: Jednog sina (2) ubio pištoljem za svinje, pa s drugim pojeo picu

Jezivi detalji zločina kod hrvatske granice: Jednog sina (2) ubio pištoljem za svinje, pa s drugim pojeo picu

Mondo pre 2 sata
Tamošnji mediji dalje navode da je otac ubio svoje dvogodišnje dete pištoljem za svinje. Isplivali su stravični detalji ubistva u Mađarskoj, na granici sa Hrvatskom. Telo dvogodišnjeg deteta pronađeno je u mađarskom selu Zakanji. Za ubistvo je… »
"Srce mi puca za tobom": Otac ubio sina (2) kod hrvatske granice, pa ostavio jezivu poruku

"Srce mi puca za tobom": Otac ubio sina (2) kod hrvatske granice, pa ostavio jezivu poruku

Mondo pre 6 sati
Dve nedelje pre nego što je, kako se sumnja, dvogodišnjem sinu oduzeo život, postavio je potresnu objavu na društvenim mrežama. Muškarac (37), koji se sumnjiči da je juče brutalno ubio svog sina (2) u jednom naselju nedaleko od granice sa… »
Sina (2) ubio pištoljem za svinje: Otkriveni detalji zločina kod granice sa Hrvatskom

Sina (2) ubio pištoljem za svinje: Otkriveni detalji zločina kod granice sa Hrvatskom

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Dvogodišnji dečak, koji je u ponedeljak pronađen mrtav u mađarskom selu Žakanji nadomak granice sa Hrvatskom, ubijen je pištoljem za svinje. Za ubistvo dečaka sumnjiči se njegov otac T. D. (37), kojeg je policija pronašla sa… »
"Srce mi puca za tobom, sine moj" Otac ubio sina (2) kod granice sa Hrvatskom, pa ostavio čudnu poruku

"Srce mi puca za tobom, sine moj" Otac ubio sina (2) kod granice sa Hrvatskom, pa ostavio čudnu poruku

Kurir pre 6 sati
Muškarac (37), koji se sumnjiči da je juče brutalno ubio svog sina (2)u jednom naselju nedaleko od granice sa Hrvatskom, ostavljao je čudne poruke na Fejsbuku uoči jezivog zločina. Beživotno telo dvogodišnjeg deteta pronađeno je u kući u… »
"Srce mi puca za tobom, sine moj": Otac koji ubio sina (2) kod granice sa Hrvatskom ostavio čudnu poruku na Fejsbuku

"Srce mi puca za tobom, sine moj": Otac koji ubio sina (2) kod granice sa Hrvatskom ostavio čudnu poruku na Fejsbuku

Blic pre 7 sati
Muškarac (37), koji se sumnjiči da je juče brutalno ubio svog sina (2) u jednom naselju nedaleko od granice sa Hrvatskom, ostavljao je čudne poruke na Fejsbuku uoči jezivog zločina. Beživotno telo dvogodišnjeg deteta pronađeno je u kući u… »
Otac koji ubio sina (2) kod granice sa Hrvatskom ostavio čudnu poruku na Fejsbuku: "Sine, srce mi se kida"

Otac koji ubio sina (2) kod granice sa Hrvatskom ostavio čudnu poruku na Fejsbuku: "Sine, srce mi se kida"

Telegraf pre 8 sati
Preporučujemo. Muškarac (37), koji se sumnjiči da je juče brutalno ubio svog sina (2) u jednom naselju nedaleko od granice sa Hrvatskom, ostavljao je čudne čudnu poruke na Fejsbuku uoči jezivog zločina. Beživotno telo dvogodišnjeg deteta… »

Vesti dana »