Povezane vesti

"Počeo je da me pipka po butini, a mislio je i da..." Beograđanka upozorila na manijaka u busu, raskrinkala i devojku koja…

"Počeo je da me pipka po butini, a mislio je i da..." Beograđanka upozorila na manijaka u busu, raskrinkala i devojku koja…

Kurir pre 12 sati
Mladić u gradskom prevozu dodirivao devojku po butini, a nameravao je i da joj navodno ukrade telefon. Devojke i žene u Beogradu često upozoravaju na manijake koji ih vrebaju, pokušavaju da ih dodirnu pa čak i ukradu novčanik ili telefon. Na… »
"Počeo je da me pipka po butini": Beograđanka upozorila na manijaka u busu, "operiše" sa devojkom

"Počeo je da me pipka po butini": Beograđanka upozorila na manijaka u busu, "operiše" sa devojkom

Mondo pre 14 sati
Mladić je pokušao da opljačka devojku u autobusu u Beogradu. Devojke i žene u Beogradu često upozoravaju na manijake koji ih vrebaju, pokušavaju da ih dodirnu pa čak i ukradu novčanik ili telefon. Na društvenim mrežama objavljuju lokacije i… »
"Pipkao me je po butini, verovatno je mislio ovo da uradi": Beograđanka upozorila na manijaka u busu, raskrinkala i devojku…

"Pipkao me je po butini, verovatno je mislio ovo da uradi": Beograđanka upozorila na manijaka u busu, raskrinkala i devojku…

Blic pre 15 sati
Devojke i žene u Beogradu često upozoravaju na manijake koji ih vrebaju, pokušavaju da ih dodirnu pa čak i ukradu novčanik ili telefon. Na društvenim mrežama objavljuju lokacije i linije gradskog prevoza na kojima su imali neprijatnosti. Na… »

Vesti dana »