Povezane vesti

"Sačekala sam ga posle robije da nastavimo vezu koju smo započeli": Indi Aradinović progovorila o odnosu sa Zoranom…

"Sačekala sam ga posle robije da nastavimo vezu koju smo započeli": Indi Aradinović progovorila o odnosu sa Zoranom…

Blic pre 5 sati
Pevačica Indi Aradinović nedavno je stavila tačku na vezu sa Zoranom Marjanovićem, a sada je progovorila o njihovom odnosu. Indi Aradinović poručila je da nema dečka, kao i da je Zoran slobodan muškarac, te da neće stajati na putu devojkama koje… »
Indi Aradinović o vezi sa Zoranom Marjanovićem: Nikada nismo raskidali! (VIDEO)

Indi Aradinović o vezi sa Zoranom Marjanovićem: Nikada nismo raskidali! (VIDEO)

Svet plus pre 4 sati
Pevačica Indira Aradinović Indi unela je dodatnu pometnju svojim izjavama u emisiji "Amidži šou". Indi je tokom emisije progovorila o glasinama koje kruže o njenoj navodnoj vezi sa Zoranom Marjanovićem. Svojim izjavama je dodatno zbunila publiku… »
Pukla tikva! Indi i Zoran Marjanović nisu u vezi: "Ja sam slobodna! Devojke mogu da mu pišu..."

Pukla tikva! Indi i Zoran Marjanović nisu u vezi: "Ja sam slobodna! Devojke mogu da mu pišu..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Folk pevačica Indira Aradinović Indi bila je gost u emisiji "Ami G šou", gde je odgovarala na brojna zanimljiva pitanja. Pojedina su se ticala njenog odnosa sa kompozitorom Zoranom Marjanovićem. Podsetimo, mnoge je iznenadila vest da… »
"Nikad nismo raskinuli, čekala sam da izađe sa robije"! Indi šokirala gledaoce emisije: Devojke, slobodno mu pišite

"Nikad nismo raskinuli, čekala sam da izađe sa robije"! Indi šokirala gledaoce emisije: Devojke, slobodno mu pišite

Mondo pre 6 sati
Indi Aradinović govorila o vezi sa Zoranom Marjanovićem u emisiji AmiG šou. Pevačica Indi Aradinović, koja je poslednjih meseci bila u centru pažnje zbog Zorana Marjanovića, gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića, gde je govorila o navodnoj vezi… »

Vesti dana »