Povezane vesti

Košarkaši Crvene zvezde ispraznili Fenerbahčeovu dvoranu, Jasikevičijus utučen: “I ja bih možda otišao ranije”

Košarkaši Crvene zvezde ispraznili Fenerbahčeovu dvoranu, Jasikevičijus utučen: “I ja bih možda otišao ranije”

Danas pre 2 sata
Košarkaši Crvene zvezde su odličnom partijom i ubedljivim vođstvom ispraznili pre vremena “Ulker arenu” u Istanbulu ispunjenu navijačima Fenerbahčea. Crveno-beli su na kraju slavili rezultatom 76:57 u trećoj rundi Evrolige i indirektno… »
Jasikevičijus posle debakla protiv zvezde: „Moramo biti odgovorni, da sam navijač otišao bih ranije sa utakmice!“

Jasikevičijus posle debakla protiv zvezde: „Moramo biti odgovorni, da sam navijač otišao bih ranije sa utakmice!“

Hot sport pre 4 sati
Težak poraz za Fener! Šarunas Jasikevičijus nije krio svoje nezadovoljstvo nakon poraza Fenerbahčea od Crvene zvezde u Istanbulu, gde je njegov tim doživeo poraz od 57:76. Iako je posle utakmice kratko prokomentarisao situaciju, na konferenciji za… »
Pobesneli Šarunas: "Da sam navijač, i ja bih otišao ranije!"

Pobesneli Šarunas: "Da sam navijač, i ja bih otišao ranije!"

Sportske.net pre 4 sati
Šarunas Jasikevičijus je bio besan posle utakmice protiv Crvene zvezde kada je samo izustio jednu rečenicu, ali je na konferenciji za novinare bio nešto opširniji. Fenerbahče je ponižen u Istanbulu od Crvene zvezde rezultatom 57:76. "Ne baš dobar… »
Jasikevičijus: Da budem iskren, možda bih i ja otišao ranije

Jasikevičijus: Da budem iskren, možda bih i ja otišao ranije

Sport klub pre 5 sati
Crvena zvezda savladala je Fenerbahče u Istanbulu (76:57) u trećem kolu Evrolige, a izjave trenera turskog tima Šarunasa Jasikevičijusa nakon meča bile su prilično zanimljive. „Ne baš dobar trener i učinak tima. Nema drugog načina da se opiše… »

Vesti dana »