Povezane vesti

Bonga iskren: „Teško je biti zadovoljan!“ (video)

Bonga iskren: „Teško je biti zadovoljan!“ (video)

Hot sport pre 3 sata
Od starta sezone igra na visokom nivou! Košarkaši Partizana ostvarili su značajnu prvu evroligašku pobedu protiv Bajerna rezultatom 86:78. Sjajnu partiju pružio je Ajzak Bonga, koji se izuzetno brzo privikao na sistem rada Željka Obradovića. Nakon… »
Partizanov heroj: „Nismo mogli da čujemo sebe – Navijači su doneli energiju!“ (video)

Partizanov heroj: „Nismo mogli da čujemo sebe – Navijači su doneli energiju!“ (video)

Hot sport pre 2 sata
Fenomenalnim prvim poluvremenom bacio je navijače u trans i vodio svoj tim do pobede! Košarkaši Partizana savladali su Bajern iz Minhena 86:78 u trećem kolu Evrolige u rasprodatoj Beogradskoj Areni. Partiju sezonu pružio je Sterling Braun, ubacivši… »
Sterling Braun: "Nismo čuli sebe kako pričamo"

Sterling Braun: "Nismo čuli sebe kako pričamo"

Sportske.net pre 3 sata
Jedan od junaka Partizana u jučerašnjoj pobedi protiv Bajerna iz Minhena bio je Sterling Braun. On je istakao da je neverovatna energija koju je dobio od navijača crno-belih. "Ne bih mogao tražiti više od navijača, doneli su tu energiju. Nismo mogli… »
Kalinić nakon pobede: „Moje shvatanje košarke i života je da uvek treba dati svoj maksimum!“ (video)

Kalinić nakon pobede: „Moje shvatanje košarke i života je da uvek treba dati svoj maksimum!“ (video)

Hot sport pre 4 sati
On je trenerova produžena ruka! Crvena zvezda nastavila je svoj niz pobeda u Evroligi, upisavši treći uzastopni trijumf, rezultatom 76:57. Nešto slabiju poentersku partiju imao je Nikola Kalinić, ali njegov doprinos u odbrani bio nemerljiv. „Uvek… »
Kalinić: "Iskreno, očekujem ludnicu protiv Barselone"

Kalinić: "Iskreno, očekujem ludnicu protiv Barselone"

Sportske.net pre 4 sati
Crvena zvezda je sinoć pobedila Fenerbahče u Istanbulu, a bivši igrač turske ekipe Nikola Kalinić dočekan je ovacijama. "Uvek je ovde divno doći. Pogotovo jer se sećaju ovih pet prelepih godina. Mislim da su sve bile uspešne. Drago mi je da se… »
Kalinić: Volim kada se kida, ludnica protiv Barse (VIDEO)

Kalinić: Volim kada se kida, ludnica protiv Barse (VIDEO)

Sport klub pre 7 sati
Velika pobeda Crvene zvezde u Istanbulu, ali ono što posebno raduje je kolektivna i angažovana igra, što posebno naglašava Nikola Kalinić. Za početak, ono što je bilo impresivno kako je istanbulska publika dočekala Nikolu Kalinića, koji je igrao… »
Bonga: Nije bilo lako. Dobri ljudi, lepe uspomene (VIDEO)

Bonga: Nije bilo lako. Dobri ljudi, lepe uspomene (VIDEO)

Sport klub pre 6 sati
Partizan je ostvario prvu pobedu u Evroligi, a značajan doprinos dao je Isak Bonga, koji je igrao protiv bivšeg kluba. – Nije bilo lako. Dobri ljudi, lepe uspomene. Sjajan je osećaj pobediti prvu utakmicu u Evroligi, prvu utakmicu na domaćem terenu… »

Vesti dana »