Povezane vesti

Rođak mu milojko lično došao čak iz Kragujevca da vidi! Komšije i rodbina ostali u čudu kad su čuli šta rađa na…

Rođak mu milojko lično došao čak iz Kragujevca da vidi! Komšije i rodbina ostali u čudu kad su čuli šta rađa na…

Kurir pre 26 minuta
NOVA VAROŠ - Surovi visovi planine Javor od davnina su poznati po tome što na njima rađaju kvalitetan krompir i heljda koji mogu da opstanu na tom nepristupačnom terenu. O nekom egzotičnom voću i povrću sve do sada nije bilo govora da može roditi… »
Miloševa "neradnička" loza čudo na planini Javor: Rodila u plasteniku na preko 1.000 metara nadmorske visine

Miloševa "neradnička" loza čudo na planini Javor: Rodila u plasteniku na preko 1.000 metara nadmorske visine

Telegraf pre 1 sat
Ovaj neobičan rod sladak je kao med i ima ga dovoljno za potrebe njihovog domaćinstva. Surovi visovi planine Javor od davnina su poznati po tome što na njima rađaju kvalitetan krompir i heljda koji mogu da opstanu na tom nepristupačnom terenu. O… »
Čudo na planini Javor, grožđe kod Miloša rodilo na 1.000 metara nadmorske visine: Vlasnik i komšije u šoku

Čudo na planini Javor, grožđe kod Miloša rodilo na 1.000 metara nadmorske visine: Vlasnik i komšije u šoku

Mondo pre 2 sata
U domaćinstvu porodice Radišić rodila je vinova loza na preko 1.000 metara nadmorske visine. Surovi visovi planine Javor od davnina su poznati po tome što na njima rađaju kvalitetan krompir i heljda koji mogu da opstanu na tom nepristupačnom terenu… »
Čudo na planini Javor, grožđe kod Miloša rodilo na preko 1.000 metara nadmorske visine: Sortu je nazvao "neradnička"…

Čudo na planini Javor, grožđe kod Miloša rodilo na preko 1.000 metara nadmorske visine: Sortu je nazvao "neradnička"…

RINA pre 5 sati
Čudo na planini Javor, grožđe kod Miloša rodilo na preko 1.000 metara nadmorske visine: Sortu je nazvao "neradnička", komšije i rođaci ostali u čudu kad su videli rod (FOTO) Nova Varoš – Surovi visovi planine Javor od davnina su poznati po tome… »
"Neradnička" sorta loze rodila na planini Javor! Milošu grožđe uspeva na 1.000 metara nadmorske visine, kažu da je slatko…

"Neradnička" sorta loze rodila na planini Javor! Milošu grožđe uspeva na 1.000 metara nadmorske visine, kažu da je slatko…

Blic pre 4 sati
Surovi visovi planine Javor od davnina su poznati po tome što na njima rađaju kvalitetan krompir i heljda koji mogu da opstanu na tom nepristupačnom terenu. O nekom egzotičnom voću i povrću sve do sada nije bilo govora da može roditi u ovom kraju… »
Čudo na Javoru: Na 1100 metara nadmorske visine rodilo grožđe slatko kao med, a evo kako je to moguće

Čudo na Javoru: Na 1100 metara nadmorske visine rodilo grožđe slatko kao med, a evo kako je to moguće

Glas Zapadne Srbije pre 5 sati
Ovi vredni domaćini dokazali su da su čuda moguća, pa su doskočili prirodi i lozu posadili u plasteniku. „Prijatelji su mi doneli dve sadnice, jednu crnogorku i jednu čačanku, u tom trenutku ja sam radio nešto u plasteniku, pa sam odlučio da ih… »

Vesti dana »