Povezane vesti

"Svuda sam bio, ali ovde sam se izlečio": Ovo je banja koju turisti rado hvale, voda je najkvalitetnija, a cene niže nego…

"Svuda sam bio, ali ovde sam se izlečio": Ovo je banja koju turisti rado hvale, voda je najkvalitetnija, a cene niže nego…

Blic pre 1 sat
Nije poznato da je ijedna banja na teritoriji Srbije, sa svojom lekovitošću ušla u legendu, te da je lečeći narod, a i careve i kraljeve, vladike i patrijarhe, iste privlačila da tu zidaju crkve, zadužbine i manastire, kao što je to slučaj sa… »
Svuda sam bio, ali ovde sam se izlečio: Ovo je jedna od najlekovitijih ali i najjeftinijih banja u Srbiji, u njoj se vekovima…

Svuda sam bio, ali ovde sam se izlečio: Ovo je jedna od najlekovitijih ali i najjeftinijih banja u Srbiji, u njoj se vekovima…

RINA pre 2 sata
Svuda sam bio, ali ovde sam se izlečio: Ovo je jedna od najlekovitijih ali i najjeftinijih banja u Srbiji, u njoj se vekovima lečio narod ali i kraljevi i carevi (FOTO) Priboj – Nije poznato da je ijedna banja na teritoriji Srbije, sa svojom… »
Pribojska Banja – oaza zdravlja i relaksacije

Pribojska Banja – oaza zdravlja i relaksacije

PP media pre 5 sati
Priboj/Pribojska Banja – Nije poznato da je ijedna banja na teritoriji Srbije, sa svojom lekovitošću ušla u legendu, te da je lečeći narod, a i careve i kraljeve, vladike i patrijarhe, iste privlačila da tu zidaju crkve, zadužbine i manastire… »

Vesti dana »