Povezane vesti

Šolc spreman da razgovara sa Putinom o rešenju za Ukrajinu

Šolc spreman da razgovara sa Putinom o rešenju za Ukrajinu

Insajder pre 24 minuta
Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je da je spreman da razgovara o mirnom rešavanju situacije u Ukrajini sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Govoreći u Bundestagu, kancelar se založio za održavanje mirovne konferencije o Ukrajini uz učešće… »
Šolc: Spreman sam da razgovaram sa Putinom o rešenju za Ukrajinu

Šolc: Spreman sam da razgovaram sa Putinom o rešenju za Ukrajinu

NIN pre 2 sata
Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je da je spreman da razgovara o mirnom rešavanju situacije u Ukrajini sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Govoreći u Bundestagu, kancelar se založio za održavanje mirovne konferencije o Ukrajini uz učešće… »
Šolc "moljaka" ili je samo realan: Rusija mora da učestvuje na sledećem mirovnom samitu

Šolc "moljaka" ili je samo realan: Rusija mora da učestvuje na sledećem mirovnom samitu

Pravda pre 3 sata
Šolc bi da završava... Nemački kancelar Olaf Šolc ponovio je da neophodno učešće Rusije na sledećoj mirovnoj konferenciji o Ukrajini, kao i da je spreman da razgovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Kancelar je naglasio da nikakve… »
Šolc kaže da je spreman da razgovara sa Putinom o rešenju za Ukrajinu

Šolc kaže da je spreman da razgovara sa Putinom o rešenju za Ukrajinu

Politika pre 2 sata
BERLIN – Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je danas da je spreman da razgovara o mirnom rešavanju situacije u Ukrajini sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Govoreći u Bundestagu, kancelar se založio za održavanje mirovne konferencije o… »
Šolc kaže da je spreman da razgovara sa Putinom o rešenju za Ukrajinu

Šolc kaže da je spreman da razgovara sa Putinom o rešenju za Ukrajinu

Euronews pre 2 sata
Nemački kancelar Olaf Šolc izjavio je danas da je spreman da razgovara o mirnom rešavanju situacije u Ukrajini sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Govoreći u Bundestagu, kancelar se založio za održavanje mirovne konferencije o Ukrajini uz… »
Nemački kancelar: Spreman sam da razgovaram s Putinom

Nemački kancelar: Spreman sam da razgovaram s Putinom

Vesti online pre 3 sata
Nemački kancelar Olaf Šolc ponovio je da je neophodno učešće Rusije na sledećoj mirovnoj konferenciji o Ukrajini, kao i da je spreman da razgovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Kancelar je naglasio da nikakve odluke ne smeju biti… »

Vesti dana »