Povezane vesti

Beograd domaćin samita antidoping organizacija, stigao i prvi čovek VADA Vitold Banka

Beograd domaćin samita antidoping organizacija, stigao i prvi čovek VADA Vitold Banka

Sportski žurnal pre 5 sati
Na samitu učestvuju antidoping eksperti iz 27 nacionalnih antidoping organizacija zemalja Centralne i Istočne Evrope, kao i predstavnici Svetske antidoping agencije. Samit Centralno-istočno evropskih antidoping organizacija (CEEADS) u organizaciji… »
Zoran Gajić: 'Borba protiv dopinga u sportu jedan od najvažnijih zadataka Ministarstva'

Zoran Gajić: 'Borba protiv dopinga u sportu jedan od najvažnijih zadataka Ministarstva'

Večernje novosti pre 5 sati
Podržavao sam rad Antidoping agencije Srbije tokom čitave moje trenerske karijere, a sada kao ministar sporta, smatram da je to jedan od najvažnijih strateških zadataka Ministarstva, izjavio je danas ministar sporta Zoran Gajić u Beogradu na Samitu… »
Gajić: Borba protiv dopinga u sportu jedan od najvažnijih zadataka

Gajić: Borba protiv dopinga u sportu jedan od najvažnijih zadataka

Sportski žurnal pre 12 sati
Ministar sporta poseban akcenat stavlja na podizanje antidoping standarda u centralnoj i istočnoj Evropi. Podržavao sam rad Antidoping agencije Srbije tokom trenerske karijere i sad kao ministar sporta smatram da je to jedan od najvažnijih strateških… »

Vesti dana »