Povezane vesti

Srpska manekenka u trudnoći imala tri puta veću cistu od ploda: Otvorila dušu o borbi za potomstvo i gubitku bebe

Srpska manekenka u trudnoći imala tri puta veću cistu od ploda: Otvorila dušu o borbi za potomstvo i gubitku bebe

Mondo pre 2 sata
Ivana je prošla težak put da bi se ostvarila kao majka. Kada pogledate profil lepe manekenke Ivane Korab, lako bi se moglo doći do zaključka da nema nijedan problem u životu, međutim, istina je potpuno drugačija. Slavna lepotica možda danas ima… »
"U trudnoći sam imala cistu tri puta veću od ploda": Potresna ispovest Ivane Korab o vantelesnoj oplodnji i borbi za…

"U trudnoći sam imala cistu tri puta veću od ploda": Potresna ispovest Ivane Korab o vantelesnoj oplodnji i borbi za…

Blic pre 6 sati
Manekenka Ivana Korab majka je dvojice dečaka, Matea i Noe, a kako je i sama isticala dugo se borila za potomstvo. Ivana je nedavno gostujući na Blic televiziji u emisij i "Moj dan, Blic dan" progovorila o procesu vantelesne oplodnje. - Tokom prvog… »
"Imala sam cistu tri puta veću od ploda": Teška ispovest Ivane Korab o borbi za potomstvo

"Imala sam cistu tri puta veću od ploda": Teška ispovest Ivane Korab o borbi za potomstvo

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Ivana Korab je odlučila da progovori o teškom periodu kada je izgubila bebu i kako se nosila sa svojim problemima. Ivana je manekenkai majka dvoje dečaka Matea i Noa a dugo vrmeena se borila za potomstvo. Gostujući nedavno u jednoj… »

Vesti dana »