Povezane vesti
Radnici Samsungove fabrike prekinuli štrajk nakon više od mesec dana
B92 16.10.2024
Zaposleni u fabrici južnokorejske kompanije Samsung Elektroniks u Indiji prekinuli su danas štrajk koji je trajao duže od mesec dana. Oko 1.500 radnika u gradu Čenaju, u južnoj indiskoj državi Tamil Nadu, tražilo je bolje plate, uslove rada i priznanje… »
Zaposlenici Samsunga u Indiji prekinuli štrajk nakon više od mjesec dana
SEEbiz 16.10.2024
NEW DELHI - Zaposlenici u tvornici južnokorejskog tehnološkog diva Samsung Electronics u Indiji postigli su dogovor s predstavnicima tvrtke i prekinuli štrajk koji je trajao više od mjesec dana, javlja španjolska novinska agencija EFE. Uprava im je… »
Radnici Samsungove fabrike u južnoj Indiji prekinuli štrajk nakon više od meseca dana
Euronews 16.10.2024
Zaposleni u fabrici južnokorejske kompanije Samsung Elektroniks u Indiji prekinuli su danas štrajk koji je trajao duže od mesec dana. Oko 1.500 radnika u gradu Čenaju, u južnoj indijskoj državi Tamil Nadu, tražilo je bolje plate, uslove rada i priznanje… »
Vesti dana »

Danas: Vrh SNS blizu odluke da vanredni parlamentarni izbori budu 28. decembra
Pravda pre 1 satjoš 31 povezana

Dodikovi advokati Ustavnom sudu BiH podneli zahtev za zamrzavanje pravosnažne sudske presude
Beta pre 3 satajoš 34 povezane

Igoru Popoviću novčana kazna od 3.000 evra i dve godine zabrane ulaska na KiM
Euronews pre 3 satajoš 25 povezanih

Pavlović (NPS) traži ostavku Šapića zbog iskakanja novog tramvaja iz šina u Beogradu
Beta pre 3 satajoš 22 povezane

Novi toplotni talas u Srbiji sa vrhuncem 16. avgusta i temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 4 satijoš 50 povezanih