Povezane vesti

(VIDEO) „Ako pobedim, okrećem stranicu, neću voditi Bajdenovu politiku“: Šta je Kamala Haris rekla u intervjuu za Foks…

(VIDEO) „Ako pobedim, okrećem stranicu, neću voditi Bajdenovu politiku“: Šta je Kamala Haris rekla u intervjuu za Foks…

Danas pre 1 sat
Potpredsednica SAD Kamala Haris insistirala je u sredu u intervjuu za Fox News da ako bude izabrana za predsednicu Amerike neće biti Bajden 2. Voditelj emisije „Special Report“ Foks njuza Bret Bajer ponovo je pritisnuo Haris tokom njihovog… »
Haris: Moje predsedništvo neće biti nastavak Bajdenovog mandata

Haris: Moje predsedništvo neće biti nastavak Bajdenovog mandata

Euronews pre 3 sata
Demokratska predsednička kandidatkinja SAD Kamala Haris izjavila je da njeno predsedništvo neće biti nastavak mandata predsednika Džoa Bajdena i naglasila da će ona uneti "novi pristup" u politiku. "Želela bih da budem vrlo jasna, moj predsednički… »
Haris: Moje predsedništvo neće biti nastavak Bajdenovog mandata

Haris: Moje predsedništvo neće biti nastavak Bajdenovog mandata

RTV pre 3 sata
VAŠINGTON - Demokratska predsednička kandidatkinja SAD Kamala Haris izjavila je da njeno predsedništvo neće biti nastavak mandata predsednika Džoa Bajdena i naglasila da će ona uneti "novi pristup" u politiku. "Želela bih da budem vrlo jasna, moj… »
Kamala Haris: Moje predsedništvo neće biti nastavak Bajdenovog mandata

Kamala Haris: Moje predsedništvo neće biti nastavak Bajdenovog mandata

Politika pre 3 sata
VAŠINGTON – Demokratska predsednička kandidatkinja Amerike Kamala Haris izjavila je da njeno predsedništvo neće biti nastavak mandata predsednika Džoa Bajdena i naglasila da će ona uneti „novi pristup” u politiku. „Želela bih da budem vrlo… »

Vesti dana »