Povezane vesti

Vijetnamska tajkunka proglašena krivom za lažno pribavljanje milijarde dolara u oblasti nekretnina

Vijetnamska tajkunka proglašena krivom za lažno pribavljanje milijarde dolara u oblasti nekretnina

N1 Info pre 4 sati
Vijetnamska tajkunka u oblasti nekretnina Trong Mi Lan osuđena je danas za lažno pribavljanje imovine vredne milijarde dolara, u slučaju koji je bio glavni deo vladinog obračuna sa korupcijom. Trong Mi Lan je u aprilu osuđena na smrt u istom sudu, za… »
Lažno pribavila imovinu vrednu milijardu dolara, pa osuđena na smrt: "Nikada neću zaboraviti da su moji postupci uticali na…

Lažno pribavila imovinu vrednu milijardu dolara, pa osuđena na smrt: "Nikada neću zaboraviti da su moji postupci uticali na…

Kurir pre 5 sati
Vijetnamska tajkunka u oblasti nekretnina Trong Mi Lan osuđena je danas za lažno pribavljanje imovine vredne milijarde dolara u slučaju koji je bio glavni deo vladinog obračuna sa korupcijom.Trong Mi Lan je u aprilu osuđena na smrt u istom sudu, za… »
Čeka smrtnu kaznu: Vijetnamska tajkunka proglašena krivom

Čeka smrtnu kaznu: Vijetnamska tajkunka proglašena krivom

Danas pre 5 sati
Vijetnamska tajkunka u oblasti nekretnina Trong Mi Lan osuđena je danas za lažno pribavljanje imovine vredne milijarde dolara u slučaju koji je bio glavni deo vladinog obračuna sa korupcijom. Trong Mi Lan je u aprilu osuđena na smrt u istom sudu, za… »
Vijetnamska tajkunka proglašena krivim za lažno pribavljanje milijarde dolara u oblasti nekretnina

Vijetnamska tajkunka proglašena krivim za lažno pribavljanje milijarde dolara u oblasti nekretnina

Novi magazin pre 5 sati
Vijetnamska tajkunka u oblasti nekretnina Trong Mi Lan osuđena je danas za lažno pribavljanje imovine vredne milijarde dolara u slučaju koji je bio glavni deo vladinog obračuna sa korupcijom. Trong Mi Lan je u aprilu osuđena na smrt u istom sudu, za… »

Vesti dana »