Povezane vesti

"Javio se neobičan umor, otišla sam kod lekara...!" Jovanović za Kurir: Već sam bila u četvrtom stadijumu raka pluća

"Javio se neobičan umor, otišla sam kod lekara...!" Jovanović za Kurir: Već sam bila u četvrtom stadijumu raka pluća

Kurir pre 1 sat
U Srbiji, svakodnevno 13 ljudi izgubi bitku sa rakom pluća, što ovu tešku bolest svrstava među najveće zdravstvene izazove našeg društva. Srbija zauzima neslavno drugo mesto u Evropi po broju obolelih i preminulih, pre svega zbog toga što se u 70… »
Od novembra počinje skrining za rano otkrivanje raka pluća

Od novembra počinje skrining za rano otkrivanje raka pluća

N1 Info pre 2 sata
U Srbiji će novembra početi sprovođenje organizovanog skrininga za rano otkrivanje raka pluća. Srbija će postati prva zemlja Zapadnog Balkana koja će na taj način dijagnostikovati to oboljenje, rečeno je na konferenciji za novinare u Klinici za… »
Srbija od novembra uvodi skrining za rano otkrivanje raka pluća

Srbija od novembra uvodi skrining za rano otkrivanje raka pluća

Radio 021 pre 2 sata
U Srbiji će novembra početi organizovani skrining za rano otkrivanje raka pluća. Srbija će postati prva zemlja Zapadnog Balkana koja će na taj način dijagnostikovati to oboljenje, rečeno je danas na konferenciji za novinare u Klinici za… »
Srbija od novembra uvodi skrining za rano otkrivanje raka pluća

Srbija od novembra uvodi skrining za rano otkrivanje raka pluća

Novi magazin pre 1 sat
U Srbiji će novembra početi sprovođenje organizovanog skrininga za rano otkrivanje raka pluća. Srbija će postati prva zemlja Zapadnog Balkana koja će na taj način dijagnostikovati to oboljenje, rečeno je danas na konferenciji za novinare u Klinici… »
Opaka bolest odnese 5.000 Srba svake godine: Dr Stjepanović upozorava, ne moramo da imamo najgoru statistiku

Opaka bolest odnese 5.000 Srba svake godine: Dr Stjepanović upozorava, ne moramo da imamo najgoru statistiku

Mondo pre 3 sata
Rak pluća u Srbiji odnese preko 5.000 ljudi godišnje, a u Evropi smo drugi po oboljevanju. Srbija je prva zemlja Zapadnog Balkana u kojoj će se organizovati skrining na rano otkrivanje raka pluća kako bi se promenila poražavajuća statistika. Rak… »
Rak pluća u Srbiji odnese preko pet hiljada ljudi godišnje, u Evropi smo drugi po oboljevanju

Rak pluća u Srbiji odnese preko pet hiljada ljudi godišnje, u Evropi smo drugi po oboljevanju

Danas pre 4 sati
Srbija je prva zemlja Zapadnog Balkana u kojoj će se organizovati skrining na rano otkrivanje raka pluća kako bi se promenila poražavajuća statistika. Rak pluća kod nas odnese više od 5. 000 života, a oboli više od 7.000 ljudi godišnje. A ne mora… »
Rak pluća u Srbiji odnese preko pet hiljada ljudi godišnje, u Evropi smo drugi po oboljevanju – može li drugačije

Rak pluća u Srbiji odnese preko pet hiljada ljudi godišnje, u Evropi smo drugi po oboljevanju – može li drugačije

RTS pre 4 sati
Srbija je prva zemlja Zapadnog Balkana u kojoj će se organizovati skrining na rano otkrivanje raka pluća kako bi se promenila poražavajuća statistika. Rak pluća kod nas odnese više od 5. 000 života, a oboli više od 7.000 ljudi godišnje. A ne mora… »

Vesti dana »