Povezane vesti

„Kakva poliglotkinja, bravo“: Jovana Jeremić objavila svoj CV u kome piše da priča pet jezika, uključujući srpski…

„Kakva poliglotkinja, bravo“: Jovana Jeremić objavila svoj CV u kome piše da priča pet jezika, uključujući srpski…

City magazine pre 5 sati
Voditeljka Jovana Jeremić se već godinama naširoko hvali svojim obrazovanjem, a gotovo da ne postoji osoba koja nije upućena u to da je završila Pravni fakultet. Međutim, njene diplome i radno iskustvo joj nisu bile dovoljne, već je u svoj CV… »
Gore mreže zbog CV-ja Jovane Jeremić! Napisala da govori 5 jezika: srpski, hrvatski, bosanski, španski i engleski?

Gore mreže zbog CV-ja Jovane Jeremić! Napisala da govori 5 jezika: srpski, hrvatski, bosanski, španski i engleski?

Mondo pre 11 sati
Voditeljka se pohvalila znanjem jezika, no ljudi su umirali od smeha zbog svega što je napisala. Novi dan, nova Instagram "drama" Jovane Jeremić. Ovog puta, koplja su se lomima zbog njenog CV-ja koji je objavila na Instagramu, tačnije zbog jezika koje… »
Jovana Jeremić pokazala CV, navela da govori 5 jezika: Od toga su tri - srpski, bosanski i hrvatski

Jovana Jeremić pokazala CV, navela da govori 5 jezika: Od toga su tri - srpski, bosanski i hrvatski

Telegraf pre 13 sati
Preporučujemo. Voditelja TV Pink, Jovana Jeremić, početkom novembra uputiće se u Ameriku, odakle će izveštavati sa predsedničkih izbora. Plan je da u SAD stigne pre 5. novembra, a sve je već uveliko spremno za put. Putem društvene mreže… »

Vesti dana »