Povezane vesti

Brena odbila "Kukavicu": Ceca otkrila kojim još pevačicama je nuđena pesma, Marina prvo nije ni htela da joj pusti

Brena odbila "Kukavicu": Ceca otkrila kojim još pevačicama je nuđena pesma, Marina prvo nije ni htela da joj pusti

Mondo pre 12 sati
Ceca je legendarni hit snimila iste večeri. "Kukavica" je bez sumnje, jedna od najlepših Cecinih balada. Snimila ju je, sada već davne 1992. godine, a numera je gotovo preko noći postala hit. Danas gotovo nema veselja ili izlaska da se makar ovaj hit… »
Brena, Dragana i Vesna su odbile "Kukavicu": Ceca otkrila tajnu jednog od svojih najvećih hitova: "Nije me zanimalo što moje…

Brena, Dragana i Vesna su odbile "Kukavicu": Ceca otkrila tajnu jednog od svojih najvećih hitova: "Nije me zanimalo što moje…

Blic pre 12 sati
Muzička zvezda Svetlana Ceca Ražnatović tokom svoje karijere otpevala je mnoštvo vanvremenskih hitova, a jedan od njih je definitivno i pesma "Kukavica". Ceca Ražnatović pesmu "Kukavica" je snimila 1992. godine, a ta pesma je dugo "stajala u fioci"… »
Ceca otkrila najveću tajnu estrade: Sve se tiče nje i Lepe Brene: Frka bila u studiju kod Marine i Fute, u sve umešane i…

Ceca otkrila najveću tajnu estrade: Sve se tiče nje i Lepe Brene: Frka bila u studiju kod Marine i Fute, u sve umešane i…

Kurir pre 13 sati
Svetlana Ceca Ražnatović je 1992. godine doživela veliku ekspanziju u svojoj muzičkoj karijeri kada je snimila pesmu „Kukavica“, koja je čak šest godina čekala da je neko primeti. Jer tu baladu su odbile velike zvezde Lepa Brena, Vesna Zmijanac… »

Vesti dana »