Povezane vesti

Opsadno stanje u Banja Luci: Milica Pavlović blokirala grad, a u Beograd se vratila u modricama (foto)

Opsadno stanje u Banja Luci: Milica Pavlović blokirala grad, a u Beograd se vratila u modricama (foto)

Večernje novosti pre 2 sata
REGIONALNA muzička zvezda Milica Pavlović početak nedelje je provela u Banja Luci, gde je otišla povodom promocije koncerta u okviru turneje “Lav”, a koji je zakazan za 15. novembar. Foto: Nikola Radišić Milica je provela dva dana u Banja Luci… »
Milica Pavlović sva u modricama: Pevačica se vratila sa putovanja, a evo gde je zadobila masnice

Milica Pavlović sva u modricama: Pevačica se vratila sa putovanja, a evo gde je zadobila masnice

Blic pre 7 sati
Muzička zvezda Milica Pavlović početkom nedelje posetila je Banja Luku, a u Beograd se vratila sva u modricama. Naime, Milica je odlučila da tokom boravka u Banja Luci poseti luna park, a najprimamljivija joj je bila vožnja autoćima. Kako Milica… »
"Imam modrice, a suvozači su bile devojke" Milica Pavlović otkrila šta joj se desilo u Banjaluci: Otišla sam da vidim…

"Imam modrice, a suvozači su bile devojke" Milica Pavlović otkrila šta joj se desilo u Banjaluci: Otišla sam da vidim…

Kurir pre 9 sati
Milica Pavlović otputovala je u Banjaluku gde se družila sa fanovima i tako napravila uvertiru u koncert koji će u tom gradu održati za tačno mesec dana. Ovog puta Milica je sebi dala oduška, pa je u Banjaluku došla dan pre, i odlučila da se dobro… »

Vesti dana »