Povezane vesti

"Ona me je poštedela za razliku od prve žene" Pevač drugu suprugu upoznao na svom nastupu, a jedan pogled bio dovoljan za…

"Ona me je poštedela za razliku od prve žene" Pevač drugu suprugu upoznao na svom nastupu, a jedan pogled bio dovoljan za…

Kurir pre 40 minuta
Ivan Milinković već decenijama je na muzičkoj sceni, a najveći pečat ostavio je kao pevač grupe Legende, u kojoj je proveo skoro 30 godina. On je svoj privatni život čuvao od medija i javnosti, međutim, neke stvari nisu mogle da se sakriju… »
"Da smo imali decu ne bi se tako završilo..." Pevač se razveo, pa nakon 2 godine dobio dete sa drugom suprugom: Pozvala me…

"Da smo imali decu ne bi se tako završilo..." Pevač se razveo, pa nakon 2 godine dobio dete sa drugom suprugom: Pozvala me…

Kurir pre 3 sata
Za Ivanom Milinkovićem, koji se proslavio u muzičkoj grupi "Legende", godinama su uzdisale mnoge žene, kako zbog njegovog glasa, tako i zbog izgleda. Ivan je svoj ljubavni život uglavnom čuvao od prevelikog uvida javnosti, te malo ko zna da se ženio… »
"Da smo imali decu ne bi se tako: Završilo!" Naš pevač je obe žene upoznao na nastupu: A ovo je rekao o potomstvu

"Da smo imali decu ne bi se tako: Završilo!" Naš pevač je obe žene upoznao na nastupu: A ovo je rekao o potomstvu

Blic pre 5 sati
Za Ivanom Milinkovićem su godinama uzdisale mnoge dame, kako zbog njegovog glasa i izgleda, tako i zbog izuzetnih interpretacija u koje unosi snažne emocije. Međutim, Ivan je svoj ljubavni život uglavnom čuvao od prevelikog uvida javnosti. "Jedno je… »

Vesti dana »