Povezane vesti

„Kad sam odvajala te fotografije, sva sam drhtala“: Kako je Silvanina ćerka govorila o pogibiji svoje majke

„Kad sam odvajala te fotografije, sva sam drhtala“: Kako je Silvanina ćerka govorila o pogibiji svoje majke

Nova pre 2 sata
: Silvana Armenulić tragično je izgubila život u saobraćajnoj nesreći, a iza sebe je ostavila ćerku Gordanu, koju je dobila sa suprugom Radmilom Armenulićem. Kada je saznala da je njena majka poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći Gordana je… »
(Foto): Ova profesorka u beogradskoj gimnaziji je ćerka silvane Armenulić: Kada je pevačica poginula ona je imala samo 12…

(Foto): Ova profesorka u beogradskoj gimnaziji je ćerka silvane Armenulić: Kada je pevačica poginula ona je imala samo 12…

Blic pre 3 sata
Silvana Armenulić tragično je izgubila život u saobraćajnoj nesreći, a iza sebe je ostavila ćerku Gordanu, koju je dobila sa suprugom Radmilom Armenulićem. Kada je saznala da je njena majka poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći Gordana je tada… »
Ćerka silvane Armenulić preslikana majka! Kada je poginula, ona je imala samo 12 godina, a danas pleni lepotom i izgleda…

Ćerka silvane Armenulić preslikana majka! Kada je poginula, ona je imala samo 12 godina, a danas pleni lepotom i izgleda…

Kurir pre 5 sati
Pre 47 godina čuvena pevačica Silvana Armenulić tragično je izgubila život u saobraćajnoj nesreći, a iza sebe ostavila ćerku Gordanu, koju je dobila sa suprugom Radmilom Armenulićem, a koja je u tom trenutku njene smrti imala samo 12 godina… »

Vesti dana »