Povezane vesti

„Zato sam toliko s*eban!“ Kako je izgledao poslednji sat života Lijama Pejna: Svedočenje koje potvrđuje da je pevač…

„Zato sam toliko s*eban!“ Kako je izgledao poslednji sat života Lijama Pejna: Svedočenje koje potvrđuje da je pevač…

Nova pre 25 minuta
: Pevač Lijam Pejn poginuoje pre dva dana nakon što je pao sa balkona hotela u kojem je odsedao, u Buenos Ajresu, Argentini. Samo sat vremena pre tragedije Pejn se ponašao čudno i agresivno, o čemu sada svedoči žena koja je dala veliki intervju za… »
"Bili smo prijatelji, imao je lažno ime" Naša pevačica neutešna zbog smrti kolege koji je pao sa trećeg sprata: Žao mi je…

"Bili smo prijatelji, imao je lažno ime" Naša pevačica neutešna zbog smrti kolege koji je pao sa trećeg sprata: Žao mi je…

Kurir pre 1 sat
Preksinoć oko ponoći svet je potresla vest da je pevač Lijam Pejn, koji se proslavio kao deo benda "One Direction" pronađen mrtav nakon pada sa balkona hotelske sobe. Prijatelji, porodica, kao i mnogobrojni fanovi bore se sa tugom i neutešni su otkad… »
Bliska prijateljica Lijama Pejna pokazala poruke koje joj je slao pre smrti

Bliska prijateljica Lijama Pejna pokazala poruke koje joj je slao pre smrti

Nova pre 4 sati
: Pevač Lijam Pejn tragično je preminuo 16. oktobra nakon pada sa balkona hotela u kojem je odsedao u Argentini. Pejn je imao samo 31 godinu, a pre pada sa trećeg sprata navodno je bio pod uticajem opijata, o čemu svedoči audio zapis koji je načinio… »
Poslednja fotografija Lijama Pejna pre tragične smrti u Argentini (FOTO)

Poslednja fotografija Lijama Pejna pre tragične smrti u Argentini (FOTO)

Nova pre 4 sati
: Objavljena je fotografija pevača Lijama Pejna koja je nastala malo pre nego što je tragično pao sa balkona hotela u Argentini. Lijam Pejn poginuo je nakon pada sa trećeg sprata hotela u kojem je boravio, u Buenos Ajresu, u Argentini. Kako su preneli… »
Sumnjive okolnosti smrti Lijama Pejna: Tužioci: Bivši član benda "One Direction" verovatno je koristio narkotike

Sumnjive okolnosti smrti Lijama Pejna: Tužioci: Bivši član benda "One Direction" verovatno je koristio narkotike

Blic pre 10 sati
Argentinski tužioci danas su izjavili da su okolnosti smrti britanskog pevača i bivšeg člana benda "One Direction" Lijama Pejna, nakon pada sa trećeg sprata hotela, ''sumnjive'' zato što postoji mogućnost da je muzičar bio pod uticajem narkotika i… »

Vesti dana »