Povezane vesti

"Moja prokleta deca nikako da posete umiruću majku" Nova objava Vedrane Rudan izazvala lavinu: "Bolje da sam okružen Srbima…

"Moja prokleta deca nikako da posete umiruću majku" Nova objava Vedrane Rudan izazvala lavinu: "Bolje da sam okružen Srbima…

Kurir pre 1 sat
Književnica Vedrana Rudan nedavno je objavila tekst u kojem je, između ostalog, napisala kako njeno dete, za četiri meseca njene bolesti, ne može da nađe 15 minuta vremena za nju. Sad je na svojoj stranici "Rudan.info"objavila tekst pod nazivom "Opet… »
"Moja prokleta deca nikako da posete umiruću majku!" Nova objava Vedrane Rudan izazvala lavinu: "Brzožderući rak hara mojim…

"Moja prokleta deca nikako da posete umiruću majku!" Nova objava Vedrane Rudan izazvala lavinu: "Brzožderući rak hara mojim…

Blic pre 3 sata
Književnica Vedrana Rudan nedavno je nedavno objavila tekst koji je izazvao veliku pažnju u javnosti, a u kom je navela da je sin retko posećuje u najtežim danima tokom borbe sa kancerom. Vedrana Rudan je sada na svojoj stranici "Rudan.info"objavila… »
"Bolje biti okružen Srbima nego sopstvenom decom": Vedrana Rudan ponovo udarila na sina i ćerku

"Bolje biti okružen Srbima nego sopstvenom decom": Vedrana Rudan ponovo udarila na sina i ćerku

Mondo pre 3 sata
Vedrana Rudan se u novoj kolumni ponovo dotakla svoje dece, te otkrilo šta se dogodilo nakon kolumne u kojoj ih je kritikovala. Hrvatska književnica Vedrana Rudan, nedavno je otkrila detalje borbe sa rakom, ali se dotakla i odnosa sa decom. "Nedavno sam… »
Vedrana Rudan otkrila šta joj je rekao bratanac: "Bolje da sam okružen Srbima, nego sopstvenom decom" FOTO

Vedrana Rudan otkrila šta joj je rekao bratanac: "Bolje da sam okružen Srbima, nego sopstvenom decom" FOTO

B92 pre 2 sata
Književnica Vedrana Rudan nedavno je napisala da je sin, za četiri meseca njene bolesti, nijednom nije posetio i da su zgroženi takvim ponašanjem, brojni prijatelji razbaštinili svoju decu. Vedrana, koja je ustalasala javnost u regionu (opet)… »

Vesti dana »