Povezane vesti

Svedočila nastavnica fizičkog iz "Ribnikara": "Decu sam odvela i zaključala u fiskulturnoj sali"

Svedočila nastavnica fizičkog iz "Ribnikara": "Decu sam odvela i zaključala u fiskulturnoj sali"

NIN pre 26 minuta
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem nastavnice fizičkog zaposlene u OŠ "Vladislav Ribnikar" Divne Vukić, nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je tada ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice… »
Posle rečenice "nastavnice, vidite kako smo lepe" zatekla je horor: Bolno svedočenje nastavnice iz Ribnikara o crnom danu - u…

Posle rečenice "nastavnice, vidite kako smo lepe" zatekla je horor: Bolno svedočenje nastavnice iz Ribnikara o crnom danu - u…

Kurir pre 1 sat
"Na ulazu u školu videla sam dežurne učenice koje su tog jutra prvi put bile dežurne. Sećam se da je Ana Božović odmah dotrčala kod mene u zagrljaj, prvo mi je rekla: Nastavnice, vidite kako smo lepe. Posle toga, ugledala sam ih kako leže mrtve."… »
"Zašto nije pružila pomoć deci, možda bi neko od njih preživeo" Traže saslušanje razredne dečaka ubice iz Ribnikara…

"Zašto nije pružila pomoć deci, možda bi neko od njih preživeo" Traže saslušanje razredne dečaka ubice iz Ribnikara…

Kurir pre 38 minuta
"Vrlo je čudno da je pre ulaska profesora geografije u učionicu 7/2 na otvorenim vratima učionice bilo pet zaposlenih u školi i niko nije ušao da pruži pomoć nastradaloj deci. Da li bi ta neka deca preživela da je neko ušao ranije ostaje da sud… »
Suđenje u slučaju „Ribnikar“: Potresna svedočanstva nastavnika i pitanja bez odgovora

Suđenje u slučaju „Ribnikar“: Potresna svedočanstva nastavnika i pitanja bez odgovora

Vreme pre 2 sata
Nastavnica fizičkog Divna Vukić svedočila je o tragičnom događaju iz maja prošle godine, kada su se čuli pucnji u školi. Opisala je kako su učenici prvo mislili da su petarde, ali su ubrzo shvatili da je situacija daleko ozbiljnija, dok su… »
"Znao sam da nešto nije u redu čim se Dragan nije javljao": Šef obezbeđenja svedočio na suđenju za Ribnikar

"Znao sam da nešto nije u redu čim se Dragan nije javljao": Šef obezbeđenja svedočio na suđenju za Ribnikar

Mondo pre 2 sata
Šef obezbeđenja u OŠ "Vladislav Ribnikar", Mirko Rebac, svedočio je u parničnom postupku za ubistvo devojčice Andriane Dukić. U nastavku parničnog postupka protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja 2023. u OŠ "Vladislav Ribnikar" ubio devet… »
Nastavnica fizičkog svedočila o masakru u "Ribnikaru": Decu sam zatvorila u fiskulturnu salu i naredila da se jave…

Nastavnica fizičkog svedočila o masakru u "Ribnikaru": Decu sam zatvorila u fiskulturnu salu i naredila da se jave…

Insajder pre 2 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem nastavnice fizičkog u Osnovnoj Školi "Vladislav Ribnikar" Divne Vukić nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio deset osoba, a po tužbi porodice Dukić… »
Nema odgovora zašto je dečak počinio masakr

Nema odgovora zašto je dečak počinio masakr

Politika pre 2 sata
Pred sudskim većem okončano saslušanje počinioca. – Ni posle njegovog svedočenja roditelji ubijene dece ne znaju razlog zločina. Većina roditelja koja je imala priliku da juče pred sudskim većem Višeg suda u Beogradu postavlja pitanja Kosti K… »
"Znao sam da nešto nije u redu čim mi dragan nije odgovorio na poziv": Šef obezbeđenja svedočio na suđenju za masakr u…

"Znao sam da nešto nije u redu čim mi dragan nije odgovorio na poziv": Šef obezbeđenja svedočio na suđenju za masakr u…

Blic pre 2 sata
U nastavku parničnog postupka protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja 2023. u OŠ "Vladislav Ribnikar" ubio devet vršnjaka i čuvara škole Dragana Vlahovića, a po tužbi porodice Dukić čija je ćerka Adriana ubijena, danas je svedočio i Mirko… »
Svedočila nastavnica fizičkog iz „Ribnikara“: Decu sam odvela i zaključala u fiskulturnoj sali

Svedočila nastavnica fizičkog iz „Ribnikara“: Decu sam odvela i zaključala u fiskulturnoj sali

N1 Info pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu ispitivanjem svedoka nastavljen je parnični postupak u slučaju "Ribnikar", koji je pokrenula porodica Dukić protiv dečaka, koji je prošle godine počinio masovno ubistvo, njegovih roditelja, škole "Vladislav Ribnikar" i… »
„Videla sam da je Dragan mrtav, domar je urlao, tetkica je nemo stajala na ulazu“: Nastavnica fizičkog iz „Ribnikara“…

„Videla sam da je Dragan mrtav, domar je urlao, tetkica je nemo stajala na ulazu“: Nastavnica fizičkog iz „Ribnikara“…

Nova pre 4 sati
: U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem nastavnice fizičkog zaposlene u Osnovnoj Školi "Vladislav Ribnikar" Divne Vukić nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je tada ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi… »
Nastavnica fizičkog svedočila o masovnom ubistvu u "Ribnikaru"

Nastavnica fizičkog svedočila o masovnom ubistvu u "Ribnikaru"

RTV pre 4 sati
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem nastavnice fizičkog zaposlene u Osnovnoj Školi "Vladislav Ribnikar" Divne Vukić nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je tada ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po… »
Nastavnica fizičkog svedočila o masovnom ubistvu u „Ribnikaru"

Nastavnica fizičkog svedočila o masovnom ubistvu u „Ribnikaru"

Politika pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem nastavnice fizičkog zaposlene u Osnovnoj Školi "Vladislav Ribnikar" Divne Vukić nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je tada ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi… »
Dramatično na suđenju za "Ribnikar": Traženo saslušanje razredne koja je bila dva puta na vratima učionice, advokati tvrde…

Dramatično na suđenju za "Ribnikar": Traženo saslušanje razredne koja je bila dva puta na vratima učionice, advokati tvrde…

Blic pre 3 sata
Suđenje dečaku koji je počinio masovno ubistvo u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", kao i njegovim roditeljima Miljani i Vladimiru Kecmanoviću, koji su takođe tuženi od strane porodice ubijene Adriane Dukić, održano je danas u Višem sudu u… »
"Lezi: Dole!" Nastavnica fizičkog iz "Ribnikara" ispričala kako je izgledao susret sa dečakom ubicom

"Lezi: Dole!" Nastavnica fizičkog iz "Ribnikara" ispričala kako je izgledao susret sa dečakom ubicom

Blic pre 4 sati
Na današnjem ročištu, po tužbi koju je podnela porodica ubijene Adrijane Dukić protiv Kecmanovića, Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" i Republike Srbije, svedočila je nastavnica fizičkog Divna Vukić koja je rekla da nije predavala VII-2 i da je… »
Parnični postupak za Ribnikar: Nastavnica fizičkog svedočila o masovnom ubistvu

Parnični postupak za Ribnikar: Nastavnica fizičkog svedočila o masovnom ubistvu

Euronews pre 4 sati
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem nastavnice fizičkog zaposlene u Osnovnoj Školi "Vladislav Ribnikar" Divne Vukić nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je tada ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi… »
Svedočenje nastavnice iz Ribnikara: "Rekle su mi vidite kako smo lepe, zagrlila sam ih", nakon toga su ubijene

Svedočenje nastavnice iz Ribnikara: "Rekle su mi vidite kako smo lepe, zagrlila sam ih", nakon toga su ubijene

Mondo pre 4 sati
Nastavnica fizičkog u "Ribnikaru" je svedočila o masakru. U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem zaposlenih u Oglednoj Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru nastavljen parnični postupak po tužbi porodice Dukić, kada je najpre… »
Potresne reči nastavnice: Jedna ubijena devojčica je sedela u klupi za dežurne, dve su ležale mrtve

Potresne reči nastavnice: Jedna ubijena devojčica je sedela u klupi za dežurne, dve su ležale mrtve

B92 pre 4 sati
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem nastavnice fizičkog zaposlene u Osnovnoj Školi "Vladislav Ribnikar" Divne Vukić nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je tada ubio devet vršnjaka i čuvara škole. Suđenje se… »
Nastavnica fizičkog svedočila o masovnom ubistvu u "Ribnikaru"

Nastavnica fizičkog svedočila o masovnom ubistvu u "Ribnikaru"

RTS pre 4 sati
U Višem sudu u Beogradu svedočenjem nastavnice fizičkog zaposlene u Osnovnoj Školi "Vladislav Ribnikar" Divne Vukić nastavljen je parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je tada ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice… »
"Dva puta bila na vratima i nije ušla da pomogne ranjenima": Traženo saslušanje razredne dečaka iz Ribnikara

"Dva puta bila na vratima i nije ušla da pomogne ranjenima": Traženo saslušanje razredne dečaka iz Ribnikara

Mondo pre 3 sata
Traženo je saslušanje razredne dečaka iz "Ribnikara". Danas je održan parnični postupak protiv dečaka koji je pucao u "Ribnikaru", njegovih roditelja, škole i Republike Srbije, a jedna od tema o kojoj se u sudnici razgovaralo je to što je razredna… »
Svedočila nastavnica fizičkog iz „Ribnikara“: Decu sam odvela i zaključala u fiskulturnoj sali

Svedočila nastavnica fizičkog iz „Ribnikara“: Decu sam odvela i zaključala u fiskulturnoj sali

Novi magazin pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu ispitivanjem svedoka nastavljen je parnični postupak u slučaju "Ribnikar", koji je pokrenula porodica Dukić protiv dečaka, koji je prošle godine počinio masovno ubistvo, njegovih roditelja, škole "Vladislav Ribnikar" i… »
Decu sam krila u sali: Nastavnica fizičkog iz "Ribnikara" svedočila u suzama, opisala horor

Decu sam krila u sali: Nastavnica fizičkog iz "Ribnikara" svedočila u suzama, opisala horor

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Parnični postupak protiv dečaka koji je pucao u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", škole i Republike Srbije, a po tužbi porodice ubijene devojčice Adriane Dukić nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu saslušanjem svedoka… »
Traženo saslušanje razredne dečaka iz "Ribnikara"

Traženo saslušanje razredne dečaka iz "Ribnikara"

B92 pre 4 sati
Razredna odeljenja VII2, u kom je maloletni K.K. počeo da puca na vršnjake, Dragana Tomić, nije se pojavila na svedočenju u parničnom postupku koji se vodi protiv K.K, njegovih roditelja, škole "Vladislav Ribnikar” i Republike Srbije. Kako prenosi… »
Dva puta bila na vratima učionice, nije pomogla ranjenoj deci: Traženo saslušanje razredne dečaka iz Ribnikara

Dva puta bila na vratima učionice, nije pomogla ranjenoj deci: Traženo saslušanje razredne dečaka iz Ribnikara

Telegraf pre 5 sati
Parnični postupak protiv dečaka koji je pucao u " Ribnikaru", njegovih roditelja Vladimira i Miljane Kecmanović, škole i Republike Srbije, a jedna od tema o kojoj se u sudnici razgovaralo je to što je razredna odeljenja VII2 Dragana Tomić sudu… »
Nastavlja se suđenje Kecmanovićima po tužbi porodice ubijene Adriane: Ovi ljudi do sada su govorili pred sudom

Nastavlja se suđenje Kecmanovićima po tužbi porodice ubijene Adriane: Ovi ljudi do sada su govorili pred sudom

Telegraf pre 7 sati
Preporučujemo. Suđenje dečaku koji je počinio masovno ubistvo u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", kao i njegovim roditeljima Miljani i Vladimiru Kecmanoviću, koji su takođe tuženi od strane porodice ubijene Adriane Dukić, nastavlja se danas u… »

Vesti dana »