Povezane vesti

Lalatović pred Jedinstvo: Uvek idemo na pobedu, moramo da budemo gladni

Lalatović pred Jedinstvo: Uvek idemo na pobedu, moramo da budemo gladni

Radio 021 pre 4 sati
Fudbaleri Vojvodine gostuju u subotu ekipi Jedinstva sa Uba, u 12. kolu Superlige Srbije. Biće to i povratnički "debi" Nenada Lalatović na klupi novosadskog tima. Lalatović kaže da su analizirali Jedinstvo, dodajući da nemaju čarobni štapić sa… »
Lalatović: Moramo da popravimo defanzivu i da budemo gladni, Vojvodina mora u Evropu

Lalatović: Moramo da popravimo defanzivu i da budemo gladni, Vojvodina mora u Evropu

RTV pre 4 sati
NOVI SAD - Trener Vojvodine Nenad Lalatović rekao je danas pred novi debi na klupi "lala" da njegova ekipa mora da popravi defanzivu i da bude gladna i istakao da Novosađani moraju da se plasiraju u Evropu. "Drago mi je što sam se vratio u svoju kuću… »
"Nije mi jasno, kako i zašto ovaj tim nije Evropi?"; Nenad Lalatović otišao kod predsednika kluba po odgovor

"Nije mi jasno, kako i zašto ovaj tim nije Evropi?"; Nenad Lalatović otišao kod predsednika kluba po odgovor

Mondo pre 4 sati
Novi-stari trener Vojvodine insistira da taj klub mora da igra evro-takmičenja. Trener Vojvodine Nenad Lalatović spreman je za svoj povratnički debi na klupi "Stare dame". Treći mandat u klubu započeće duelom protiv Jedinstva sa Uba, u subotu, od 18… »
Lalatović spreman za prvi meč na klupi Vojvodine: "Duhom nisam odlazio, Voša mora u Evropi da igra!"

Lalatović spreman za prvi meč na klupi Vojvodine: "Duhom nisam odlazio, Voša mora u Evropi da igra!"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Fudbaleri Vojvodine su na mesto trenera vratili dobro poznato ime, a to je Nenad Lalatović koji je po treći put stigao u Novi Sad na mesto šefa struke. Njegov debi je zakazan za Ub i meč protiv Jedinstva, koji je na programu u subotu… »

Vesti dana »