Povezane vesti

Lalatović: Vojvodina mora da igra evropske mečeve

Lalatović: Vojvodina mora da igra evropske mečeve

B92 pre 1 sat
Trener Vojvodine Nenad Lalatović rekao je pred novi debi na klupi "lala" da njegova ekipa mora da popravi defanzivu i da bude gladna uspeha. On je takođe istakao da Novosađani moraju da se plasiraju u Evropu. "Drago mi je što sam se vratio u svoju… »
''Moramo da budemo gladni, Vojvodina mora u Evropu!'' Nenad Lalatović pred novi debi na klupi ''lala''

''Moramo da budemo gladni, Vojvodina mora u Evropu!'' Nenad Lalatović pred novi debi na klupi ''lala''

Večernje novosti pre 3 sata
Trener Vojvodine Nenad Lalatović rekao je danas pred novi debi na klupi "lala" da njegova ekipa mora da popravi defanzivu i da bude gladna i istakao je da Novosađani moraju da se plasiraju u Evropu. Foto: Fk Vojvodina - Drago mi je što sam se vratio u… »
Lalatović: "Nije mi jasno kako je Jedinstvo tu gde jeste..."

Lalatović: "Nije mi jasno kako je Jedinstvo tu gde jeste..."

Sportske.net pre 4 sati
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović spreman je za svoj povratnički debi na klupi "stare dame“. Jedinstvo sa Uba će biti prvi rival Vojvodine sa Nenadom Lalatovićem, koji je po treći put preuzeo Vojvodinu i veruje u pozitivan rezultat i bolju… »
Lalatović: Jedinstvo sjajno zbog igrača i Nemanje Matića

Lalatović: Jedinstvo sjajno zbog igrača i Nemanje Matića

Sport klub pre 4 sati
Nenad Lalatović počeće treći mandat kao šef stručnog štaba Vojvodine u utakmici 12. kola Superlige Srbije protiv Jedinstva na stadionu "Dragan Džajić" u Ubu. „Drago mi je što sam se vratio u svoju kuću i svoju Vojvodinu. Kad sam otišao pre… »

Vesti dana »