Povezane vesti
Ubila oca, a nije htela da iznese odbranu: Jedna stvar misterija u slučaju zločina koji je potresao Niš
Mondo 18.10.2024
Žena koja je osumnjičena da je ubila svog oca u Nišu danas nije želela da iznese svoju odbranu. Žena D.M. (56), koja je osumnjičena da je ubila svog oca S.Đ. (79) u sredu u Nišu, danas nije želela da iznese svoju odbranu danas pred tužiocem… »
Pajserom ocu razbila lobanju: Danijeli iz Niša preti doživotna robija, a ona se ovako branila u tužilaštvu
Blic 18.10.2024
Danijela M. (56) iz Niša, koja se sumnjiči da je 16.oktobra, udarcima pajserom na brutalan način ubila oca Slavoljuba Đ. (79), saslušana je danas u Višem javnom tužilaštvu u NIšu. Ona nije želela da iznese svoju odbranu, a nakon saslušanja… »
Žena koja je presudila ocu u Nišu odbila da iznese odbranu Jedna stvar i dalje ostaje nejasna, progovorile i kolege ubijenog…
Kurir 18.10.2024
D.M.(56) koja se sumnjiči za ubistvo oca S.Đ.(79) prekjuče, u sredu, u svom stanu u Ulici Pariske komune, nije htela da iznese svoju odbranu danas pred tužiocem Višeg javnog tužilaštva. U odgovoru Kuriru se navodi da je ona dovedena u tužilaštvo… »
Saslušana ćerka koja je osumnjičena za ubistvo oca: Pajserom mu presudila, a pred tužiocem ćutala
Telegraf 18.10.2024
Preporučujemo. Nišlijka Danijela M. (56) koja se sumnjiči da je 16. oktobra u njihovom stanu u Ulici Pariske komune ubila svog oca Slavoljuba Đ. (79) saslušana je danas pred Višim javnim tužilaštvom u Nišu. - Osumnjičenoj se na teret stavlja… »
Bio teško bolestan, nije zaslužio ovako brutalnu smrt: Stravični detalji zločina u Nišu, komšije šokirane: "Ćerka ga…
Blic 18.10.2024
Komšije Slavoljuba Đ. (79), koga je kako se sumnja juče pajserom ubila ćerka Danijela M. (56) šokirane su zločinom jer je nesrećni čovek bio teško bolestan. On je posle smrti supruge živeo sa ćerkom koja se udala, a potom razvela i vratila u… »
Vesti dana »
![Uživo "Putin neće stati! Evropo, spremaj se za rat!" Zlokobno upozorenje NATO zvaničnika, Tramp sa Rusijom kuje tajne…](https://nstatic.net/104/38996104bkapwc.jpg)
Uživo "Putin neće stati! Evropo, spremaj se za rat!" Zlokobno upozorenje NATO zvaničnika, Tramp sa Rusijom kuje tajne planove: Eu sazvala hitan sastanak, oglasio se Zelenski
Blic pre 7 minutajoš 28 povezanih
![Osumnjičeni za smrtonosni napad nožem u Austriji bio motivisan islamskim terorizmom](https://nstatic.net/337/38997337akdcny.jpg)
Osumnjičeni za smrtonosni napad nožem u Austriji bio motivisan islamskim terorizmom
NIN pre 2 satajoš 23 povezane