Povezane vesti

Đoković: Žao mi je onih koji žele da se povučem, moraće da me gledaju još neko vreme

Đoković: Žao mi je onih koji žele da se povučem, moraće da me gledaju još neko vreme

Politika pre 32 minuta
Srpski teniser Novak Đoković rekao je u intervjuu za argentinski "La nasion" da mu je žao onih koji žele da se povuče i da će morati da ga gledaju još neko vreme. „Kažu mi: osvojio si zlato, osvojio si sve, reci „zbogom“. Sa druge strane… »
Đoković: Žao mi je onih koji žele da se povučem, moraće da me gledaju još neko vreme!

Đoković: Žao mi je onih koji žele da se povučem, moraće da me gledaju još neko vreme!

Sportski žurnal pre 38 minuta
Osvajač 24 grend slem pehara je rekao da u dubini duše veruje da može i do 25. trofeja sa najvećih turnira. Srpski teniser Novak Đoković rekao je u intervjuu za argentinski "La nasion" da mu je žao mi je onih koji žele da se povuče i da će… »
Đoković ne misli o povlačenju: Moraće da me gledaju još neko vreme...

Đoković ne misli o povlačenju: Moraće da me gledaju još neko vreme...

Euronews pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković rekao je u intervjuu za argentinski "La nasion" da mu je žao mi je onih koji žele da se povuče i da će morati da ga gledaju još neko vreme. "Kažu mi: osvojio si zlato, osvojio si sve, reci "zbogom". Sa druge strane… »
Đoković: Žao mi je onih koji žele da se povučem, moraće da me gledaju još neko vreme

Đoković: Žao mi je onih koji žele da se povučem, moraće da me gledaju još neko vreme

Vesti online pre 3 sata
Srpski teniser Novak Đoković rekao je u intervjuu za argentinski “La nasion” da mu je žao mi je onih koji žele da se povuče i da će morati da ga gledaju još neko vreme. – Kažu mi: osvojio si zlato, osvojio si sve, reci “zbogom”. Sa druge… »
Novakovim rivalima se ovo neće svideti: Đoković poslao moćnu poruku

Novakovim rivalima se ovo neće svideti: Đoković poslao moćnu poruku

Večernje novosti pre 3 sata
Srpski teniser Novak Đoković je na meti mnogih ljudi iz sveta tenisa. Svi se pitaju kad bi mogao i on da okači reket o klin. Foto: Profimedia U priči za argentinski časopis "La nacion" otkrio je kako stvari stoje kada je reč o njegovom… »
Novak: Onima koji žele da se povučem – još ćete me gledati!

Novak: Onima koji žele da se povučem – još ćete me gledati!

Sport klub pre 4 sati
Novak Đoković ističe da još neće u penziju, iako priznaje da mu je sve teže da se motiviše. U intervjuu za argentinski La Nacion, koji je obavljen u Beogradu, Đokovića su pitali i šta ga motiviše posle svega što je prošao u tenisu. “To je… »

Vesti dana »