Povezane vesti

Bjelogrlić na suđenju povodom tuče u Nišu: „Branio sam svoju čast na pogrešan način, pogrešio jesam, ali nasilnik…

Bjelogrlić na suđenju povodom tuče u Nišu: „Branio sam svoju čast na pogrešan način, pogrešio jesam, ali nasilnik…

Nova pre 2 sata
: "Posle tri godine i dva meseca medijske tiranije, u kojoj sam već prvog dana, od svih državnih medija, predstavnika vlasti pa i samog predsednika države, proglašen krivim, došao je trenutak da se o mojoj eventualnoj krivici izjasni, jedina… »
Bjelogrlić, tuča u “Ambasadoru” i završna reč na suđenju: “Fale dva minuta snimka”

Bjelogrlić, tuča u “Ambasadoru” i završna reč na suđenju: “Fale dva minuta snimka”

Južne vesti pre 3 sata
Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić izneo je završnu reč na suđenju povodom napada iz 2021. godine na reditelja Predraga Gagu Antonijevića u niškom hotelu Ambasador, prenosi N1. On je rekao da je od obične “kafanske tuče” isceniran spektakl… »
„Krivim me proglasio i predsednik države“: Završna reč Dragana Bjelogrlića na suđenju za incident u niškom hotelu…

„Krivim me proglasio i predsednik države“: Završna reč Dragana Bjelogrlića na suđenju za incident u niškom hotelu…

Danas pre 3 sata
Posle tri godine i dva meseca medijske tiranije, u kojoj sam već prvog dana, od svih državnih medija, predstavnika vlasti pa i samog predsednika države, proglašen krivim, došao je trenutak da se o mojoj eventualnoj krivici izjasni, jedina merodavna… »
Završne reči u suđenju Bjelogrliću: Advokati traže oslobađajuću presudu, tvrde da je manipulisano dokazima

Završne reči u suđenju Bjelogrliću: Advokati traže oslobađajuću presudu, tvrde da je manipulisano dokazima

Danas pre 3 sata
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu danas je održano izricanje završnih reči u postupku koji se vodi protiv glumca i reditelja Dragana Bjelogrlića. On je optužen za nasilničko ponašanje prema reditelju Predragu Gagi Antonijeviću 23. avgusta 2021… »
Bjelogrlić: Od obične „kafanske tuče“ – inscenirani spektakl, da se diskredituje moj društveni angažman

Bjelogrlić: Od obične „kafanske tuče“ – inscenirani spektakl, da se diskredituje moj društveni angažman

N1 Info pre 4 sati
Glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić, kome se sudi povodom napada na reditelja Predraga Gagu Antonijevića, izneo je završnu reč i naveo da je sve od obične "kafanske tuče" preraslo u inscenirani spektakl, koji je trebalo da diskredituje njega… »

Vesti dana »