Povezane vesti

"Beži, ti si glup, ja ću da završim sve!" Otac Danke Ilić u uživo obraćanju otkrio nove detalje o nestanku ćerke: "Nisam…

"Beži, ti si glup, ja ću da završim sve!" Otac Danke Ilić u uživo obraćanju otkrio nove detalje o nestanku ćerke: "Nisam…

Kurir pre 1 dan
Miloš Ilić, otac male Danke Ilić iz Bora, koja je prema optužnici Višeg javnog tužilaštva iz Zaječara ubijena 26. marta, oglasio se u lajvu na Tiktok profilu "Državni", nakon što je prvim obraćanjem sa suprugom privukao je veliku pažnju… »
"Beži, ti si glup!" Otac Danke Ilić uživo otkrio sve o nestanku ćerke: Inspektor mi je rekao...

"Beži, ti si glup!" Otac Danke Ilić uživo otkrio sve o nestanku ćerke: Inspektor mi je rekao...

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Šta je ostalo kao teorija zavera, šta istina da u priči da je u Ivaninom telefonu 400 poruka izbrisano i navodima da je Ivana pretraživala na Guglu prelaze granica između Srbije i Rumunije. O svim detaljima istrage oglasio se Miloš… »
Otac male Danke prvi put o veštačenju Ivaninog telefona: Tvrdili da je pretraživala granične prelaze, evo šta je rekao

Otac male Danke prvi put o veštačenju Ivaninog telefona: Tvrdili da je pretraživala granične prelaze, evo šta je rekao

Mondo pre 3 sata
Otac Danke Ilić stavio je tačku na još jednu teoriju zavere o slučaju koji je potresao čitav region. Miloš Ilić, otac Danke Ilić iz Bora, ponovo se oglasio se u lajvu na Tiktok profilu "Državni", a razgovor je vodila Sanjabg73. Prvo obraćanje na… »
"Inspektor mi je rekao da je deda ključ svega": Otac Danke Ilić na TikToku izneo nove detalje

"Inspektor mi je rekao da je deda ključ svega": Otac Danke Ilić na TikToku izneo nove detalje

Mondo pre 3 sata
Otac devojčice Danke Ilić odgovarao je na TikToku na pitanja, a između ostalog je otkrio šta mu je inspektor iz Bora rekao. Miloš Ilić, otac male Danke Ilić iz Bora, koja je prema optužnici Višeg javnog tužilaštva iz Zaječara ubijena 26… »
"Ti si glup, ja ću da završim sve"; Otac Danke Ilić otkrio nove detalje: Jedan insprektor mi je rekao...

"Ti si glup, ja ću da završim sve"; Otac Danke Ilić otkrio nove detalje: Jedan insprektor mi je rekao...

B92 pre 4 sati
Miloš Ilić, otac male Danke Ilić iz Bora, koja je prema optužnici Višeg javnog tužilaštva iz Zaječara ubijena 26. marta, oglasio se u lajvu na Tiktok profilu "Državni", nakon što je prvim obraćanjem sa suprugom privukao je veliku pažnju… »

Vesti dana »