Povezane vesti

Danas okrugli sto "Srbija i Esvatini-Inovacija kao pokretač rasta": Prisustvuje i predsednik Vučić

Danas okrugli sto "Srbija i Esvatini-Inovacija kao pokretač rasta": Prisustvuje i predsednik Vučić

Telegraf pre 2 sata
Sutra okrugli sto "Srbija i Esvatini-Inovacija kao pokretač rasta", prisustvuje Vučić. Okrugli sto "Srbija i Esvatini - Inovacija kao pokretač rasta" biće održan danas u Palati Srbija u prisustvu predsednika Aleksandra Vučića i kralja Esvatinija… »
Kralj Esvatinija u poseti Srbiji, domaćin će mu biti predsednik Vučić

Kralj Esvatinija u poseti Srbiji, domaćin će mu biti predsednik Vučić

RTV pre 4 sati
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić biće domaćin kralju Esvatinija, Msvatiju III, koji će boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji od danas do utorka, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Prema programu… »
Dačić dočekao kralja msvatija III: Domaćin će mu biti Vučić, ceremonija svečanog dočeka sutra ispred Palate Srbija

Dačić dočekao kralja msvatija III: Domaćin će mu biti Vučić, ceremonija svečanog dočeka sutra ispred Palate Srbija

Blic pre 10 sati
Kralj Esvatinija Msvati III, doputovao je večeras u zvaničnu posetu Srbiji, a na aerodromu "Nikola Tesla" dočekao ga je potpredsednik vlade i mistar unutrašnjih poslova Ivica Dačić. - Veliko mi je zadovoljstvo što imam priliku da našem prijatelju… »
Kralj Esvatinija doputovao u Srbiju

Kralj Esvatinija doputovao u Srbiju

Danas pre 10 sati
Kralj Esvatinija Msvati Treći dopustovao je večeras u zvaničnu posetu Srbiji, a na aerodromu „Nikola Tesla“ dočekao ga je potpredsednik vlade i mistar unutrašnjih poslova Ivica Dačić. Veliko mi je zadovoljstvo što imam priliku da našem… »

Vesti dana »