Povezane vesti

Vučić i Vučević uputili saučešće povodom smrti Jehude Bauera

Vučić i Vučević uputili saučešće povodom smrti Jehude Bauera

RTV pre 50 minuta
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je, povodom smrti Jehude Bauera, telegram saučešća, ističući da se njegov glas, kao jednog od najvećih svetskih autoriteta u oblasti Holokausta i genocida uopšte, snažno čuo i kada je pružio… »
Sa dubokim žaljenjem sam primio vest o smrti Jehude Bauera

Sa dubokim žaljenjem sam primio vest o smrti Jehude Bauera

Politika pre 50 minuta
Jehuda Bauer je u aprilu ove godine istakao da u Srebrenici nije bilo genocida. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je, povodom smrti Jehude Bauera, telegram saučešća, ističući da se njegov glas, kao jednog od najvećih svetskih autoriteta u… »
Vučić i Vučević uputili saučešće povodom smrti izraelskog istoričara Jehude Bauera

Vučić i Vučević uputili saučešće povodom smrti izraelskog istoričara Jehude Bauera

Euronews pre 39 minuta
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je, povodom smrti Jehude Bauera, telegram saučešća, ističući da se njegov glas, kao jednog od najvećih svetskih autoriteta u oblasti Holokausta i genocida uopšte, snažno čuo i kada je pružio jasnu i… »
"Sa dubokim žaljenjem sam primio vest" Predsednik Vučić uputio telegram saučešća povodom smrti istoričara Jehude Bauera…

"Sa dubokim žaljenjem sam primio vest" Predsednik Vučić uputio telegram saučešća povodom smrti istoričara Jehude Bauera…

Kurir pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je, povodom smrti izraelskog istoričara Jehude Bauera, telegram saučešća u kojem je, između ostalog, naveo da njegov neumorni rad i posvećenost očuvanju istorijske istine, predstavljaju stub na kojem… »
Vučić uputio telegram saučešća povodom smrti Jehude Bauera

Vučić uputio telegram saučešća povodom smrti Jehude Bauera

B92 pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je, povodom smrti Jehude Bauera, telegram saučešća. U telegramu je istakao da se njegov glas, kao jednog od najvećih svetskih autoriteta u oblasti Holokausta i genocida uopšte, snažno čuo i kada je… »

Vesti dana »