Povezane vesti

Šta nedostaje Crvenoj zvezdi? Aco Petrović primetio jedan važan detalj u porazu od Barselone

Šta nedostaje Crvenoj zvezdi? Aco Petrović primetio jedan važan detalj u porazu od Barselone

Mondo pre 43 minuta
Košarkaški stručnjak Aco Petrović je prokomentarisao igru Crvene zvezde protiv Barselone. Zvezda je upisala prvi poraz u Evroligi i ujedno ostvarila polovičan učinak u prvom duplom kolu ovog takmičenja. U petak veče je u prepunoj Beogradskoj… »
Košarkaš Zvezde samokritičan posle poraza od Barselone:“Zabrljao sam, moram bolje“!

Košarkaš Zvezde samokritičan posle poraza od Barselone:“Zabrljao sam, moram bolje“!

Hot sport pre 2 sata
Majk Daum ističe da su dali sve od sebe! Košarkaši Crvene zvezde, poraženi su u 4. kolu Evrolige u Beogradskoj areni od Barselone, nakon produžetka, rezultatom 98:94, a junak pobede gostujućeg tima, bio je bivši kapiten Partizana, Kevin Panter… »
Zvezda pala u produžetku

Zvezda pala u produžetku

Politika pre 2 sata
„Crveno-beli“ doživeli prvi poraz u elitnom takmičenju. – Katalonci slavili posle velike drame koševima Kevina Pantera sa 98:94 (26:25, 18:22, 19:19, 21:18, 14:10). Košarkaši Crvene zvezde doživeli su u četvrtom kolu Evrolige prvi poraz ove… »
B92.sport skener: Đavo je u detaljima

B92.sport skener: Đavo je u detaljima

B92 pre 1 sat
Malo je falilo da Zvezda na krilima dobrog momenta savlada Barselonu i prekine dominaciju katalonskog tima. Ovako navijači će morati i dalje da pamte pobedu iz 2017. godine, koja je bila poslednja protiv ove španske ekipe. Košarkaši Crvene zvezde… »
Majk Daum iskren: Zabrljao sam nekoliko puta, moram bolje!

Majk Daum iskren: Zabrljao sam nekoliko puta, moram bolje!

Sport klub pre 2 sata
Odbrana. To je „na keca“ odgovorio Majk Daum još vruć od 45 minuta velike borbe sa Barselonom pred 20.000 svedoka u „Beogradskoj areni“. Odbrana, koja je krasila crveno-bele u prva tri kola Evrolige, popustila je u finišu meča sa Kataloncima… »
Na udaru navijača zvezde! Bivši košarkaš Partizana razbesneo Delije! (foto)

Na udaru navijača zvezde! Bivši košarkaš Partizana razbesneo Delije! (foto)

Hot sport pre 4 sati
Bek nije propustio priliku da se oglasi nakon poraza crveno- belih! Košarkaši Crvene zvezde, poraženi su u 4. kolu Evrolige u Beogradskoj areni od Barselone, nakon produžetka, rezultatom 98:94, a junak pobede gostujućeg tima, bio je bivši kapiten… »
"Panter je pogodio šut meni u facu": Zvezdin Amerikanac zna šta je presudilo u Areni

"Panter je pogodio šut meni u facu": Zvezdin Amerikanac zna šta je presudilo u Areni

Mondo pre 3 sata
Majk Daum izneo je svoje viđenje meča Zvezde i Barselone. Crvena zvezda Meridianbet je posle četiri kola prva u Evroligi sa skorom 3-1. Imala je šansu da ostane jedina neporažena ekipa, ali je posle produžetka izgubila od Barselone (98:94), igrač… »
Rakočević krivi sreću za poraz Zvezde, koju dvojicu igrača je istakao?

Rakočević krivi sreću za poraz Zvezde, koju dvojicu igrača je istakao?

Sportske.net pre 3 sata
Bivši košarkaš Crvene zvezde Igor Rakočević prokomentarisao je na "X" meč protiv Barselone. Sinoćnji duel u "Beogradskoj areni" bio je najbolji u dosadašnjem toku Evrolige. Barselona je trijumfovala posle produžetka 94:98 na krilima Kevina… »
Bivši igrač Partizana razbesneo navijače Zvezde zbog poruke posle Barse, pa dobio žestoke uvrede

Bivši igrač Partizana razbesneo navijače Zvezde zbog poruke posle Barse, pa dobio žestoke uvrede

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Nekadašnji košarkaš Partizana Danilo Anđušić izazvao je bes navijača Crvene zvezde, odmah nakon utakmice koju su crveno-beli izgubili od Barselone! Anđušić, koji sada igra za Dubai, je na svom X nalogu okačio "Kevin Panter" i… »
Evroliga: Puna Arena dočekuje Barselonu, ovacije za Vladana Milojevića

Evroliga: Puna Arena dočekuje Barselonu, ovacije za Vladana Milojevića

Danas pre 11 sati
Košarkaši Crvene zvezde ugostiće Barselonu u četvrtom kolu Evrolige, a „Beogradska arena“ je dupke puna. Košarkaši Zvezde su dobili ogroman aplauz od strane svojih navijača kada su izašli na zagrevanje, a veliku podršku će im pružiti i… »

Vesti dana »