Povezane vesti

Lutovac: Ponovo ću se kandidovati za predsednika Demokratske stranke

Lutovac: Ponovo ću se kandidovati za predsednika Demokratske stranke

Kurir pre 1 sat
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac izjavio je da će se ponovo kandidovati za lidera te partije. Lutovac je rekao da nije umoran od političke borbe i da želi da završi započeti posao. On je u intervjuu za dnevni list Danas kazao da nema… »
INTERVJU Zoran Lutovac: Nisam umoran, kandidovaću se ponovo za predsednika DS, da završim započeti posao

INTERVJU Zoran Lutovac: Nisam umoran, kandidovaću se ponovo za predsednika DS, da završim započeti posao

Danas pre 4 sati
„Drago mi je da brinete za moje zdravlje. Nisam umoran. Nisam išao na odmor od kako sam izabran za predsednika Demokratske stranke i ne osećam nikakav umor zbog toga. Za mene je odmor kada obilazim Srbiju uzduž i popreko, razgovaram sa našim… »
Lutovac: Nisam umoran, kandidovaću se ponovo za predsednika DS

Lutovac: Nisam umoran, kandidovaću se ponovo za predsednika DS

Novi magazin pre 4 sati
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac kazao je da nije umoran od političke borbe, da želi da završi započeti posao i da će se zato ponovo kandidovati za lidera te partije. On je u intervjuu za dnevni list Danas kazao da nema ništa protiv… »
Lutovac: Nisam umoran od političke borbe, kandidovaću se ponovo za predsednika DS

Lutovac: Nisam umoran od političke borbe, kandidovaću se ponovo za predsednika DS

Radio 021 pre 4 sati
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac kazao je danas da nije umoran od političke borbe, da želi da završi započeti posao i da će se zato ponovo kandidovati za lidera te partije. On je u intervjuu za Danas rekao da nema ništa protiv toga… »
Lutovac: Nisam umoran, kandidovaću se ponovo za predsednika DS

Lutovac: Nisam umoran, kandidovaću se ponovo za predsednika DS

N1 Info pre 5 sati
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac kazao je da nije umoran od političke borbe, da želi da završi započeti posao i da će se zato ponovo kandidovati za lidera te partije. On je u intervjuu za dnevni list Danas kazao da nema ništa protiv… »

Vesti dana »