Povezane vesti

Lavrov: SAD će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

Lavrov: SAD će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

Politika pre 1 sat
MOSKVA – Sjedinjene Države će Rusiju doživljavati kao protivnika, ako ne i kao neprijatelja, bez obzira na rezultate američkih predsedničkih izbora, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. „Bez obzira na ishod izbora, mi… »
Lavrov: Sad će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

Lavrov: Sad će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

IndeksOnline pre 3 sata
MOSKVA – Sjedinjene Države će Rusiju doživljavati kao protivnika, ako ne i kao neprijatelja, bez obzira na rezultate američkih predsedničkih izbora, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. “Bez obzira na ishod izbora, mi… »
Lavrov: SAD će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

Lavrov: SAD će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

Al Jazeera pre 3 sata
Bez obzira na ishod izbora, mi ćemo za Sjedinjene Američke Države ostati ako ne neprijatelj, onda svakako protivnik – u svakom slučaju konkurent”, rekao je ministar vanjskih poslova Rusije. Sjedinjene Američke Države će Rusiju doživljavati kao… »
Lavrov: SAD će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

Lavrov: SAD će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

RTV pre 4 sati
MOSKVA - Sjedinjene Države će Rusiju doživljavati kao protivnika, ako ne i kao neprijatelja, bez obzira na rezultate američkih predsedničkih izbora, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. "Bez obzira na ishod izbora, mi ćemo… »
Lavrov: SAD će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

Lavrov: SAD će smatrati Rusiju neprijateljem bez obzira na ishod američkih izbora

Vesti online pre 4 sati
Sjedinjene Države će Rusiju doživljavati kao protivnika, ako ne i kao neprijatelja, bez obzira na rezultate američkih predsedničkih izbora, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. – Bez obzira na ishod izbora, mi ćemo za… »
Lavrov: Rusija je za Ameriku neprijatelj bez obzira na to ko će biti predsednik SAD

Lavrov: Rusija je za Ameriku neprijatelj bez obzira na to ko će biti predsednik SAD

Pravda pre 3 sata
Nezavisno od toga kakvi će biti rezultati predstojećih američkih predsedničkih izbora, Rusija će za SAD i dalje biti ako ne neprijatelj, onda makar protivnik, u najboljem slučaju konkurent, izjavio je šef ruske diplomatije Sergej Lavrov u intervjuu… »
Dilema je "rešena": Ko god da pobedi na američkim izborima biće - neprijatelj

Dilema je "rešena": Ko god da pobedi na američkim izborima biće - neprijatelj

B92 pre 4 sati
Sjedinjene Države će Rusiju doživljavati kao protivnika, ako ne i kao neprijatelja, bez obzira na rezultate američkih predsedničkih izbora, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. "Bez obzira na ishod izbora, mi ćemo za… »
Lavrov: Bez obzira na ishod izbora, Rusija će SAD doživljavati kao protivnika

Lavrov: Bez obzira na ishod izbora, Rusija će SAD doživljavati kao protivnika

Euronews pre 3 sata
Sjedinjene Države će Rusiju doživljavati kao protivnika, ako ne i kao neprijatelja, bez obzira na rezultate američkih predsedničkih izbora, izjavio je danas ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov. "Bez obzira na ishod izbora, mi ćemo za… »

Vesti dana »