Povezane vesti

"Ostavila je Bakšiš na stolu, ne mogu da kontrolišem ko stavlja pare u džep" Oglasio se šef orkestra sa svadbe na kojoj je…

"Ostavila je Bakšiš na stolu, ne mogu da kontrolišem ko stavlja pare u džep" Oglasio se šef orkestra sa svadbe na kojoj je…

Kurir pre 28 minuta
Voditeljka Jovana Jeremić našla se nedavno na proslavi sa svojim partnerom Draganom Stankovićem, a u toku večeri o dlučila je da preuzme stvar u svoje ruke, te je zapevala uz bend. Jovana je za 10 minuta zaradila čak 1.000 evra, a zbog ovog poteza… »
"Video sam da je ostavila bakšiš na stolu, ne mogu da kontrolišem ko pare stavlja u džep": Oglasio se šef orkestra sa…

"Video sam da je ostavila bakšiš na stolu, ne mogu da kontrolišem ko pare stavlja u džep": Oglasio se šef orkestra sa…

Blic pre 47 minuta
Voditeljka Jovana Jeremić našla se nedavno na proslavi sa svojim partnerom Draganom Stankovićem, a u toku večeri odlučila je da preuzme stvar u svoje ruke, te je zapevala uz bend. Jovana je za 10 minuta zaradila čak 1.000 evra, a zbog ovog poteza… »
„Nisam joj ja kriva što ne zna da peva“: Jovana Jeremić odgovorila pevačici kojoj je otela mikrofon na svadbi

„Nisam joj ja kriva što ne zna da peva“: Jovana Jeremić odgovorila pevačici kojoj je otela mikrofon na svadbi

Nova pre 2 sata
: Voditeljka Jovana Jeremić odgovorila pevačici koja ju je javno prozvala jer je na jednoj svadbi za 10 minuta uzela 1.000 evra Pevačica Anđelina Vjetrović, kojoj je voditeljka Jovana Jeremić uzela mikrofon na jednoj svadbi i uzela 1.000 evra… »
"Nisam joj ja kriva što ne zna da peva. Izgubila je keš, pa se sad ljuti": Bukti rat između Jovane Jeremić i pevačice koja…

"Nisam joj ja kriva što ne zna da peva. Izgubila je keš, pa se sad ljuti": Bukti rat između Jovane Jeremić i pevačice koja…

Blic pre 2 sata
Voditeljka Jovana Jeremić zapevala je nedavno na jednoj svadbi i tom prilikom se latila mikrofona i za 10 minuta zaradila čak 1.000 evra. Pevačica Anđela Vjetrović je na svom Tik Tok nalogu objavila snimak baš sa ovog slavlja na kom je pevala i… »
„Otimanje mikrofona iz ruku i ponižavanje drugih je za svaku osudu“: Pevačica udarila na Jovanu Jeremić nakon što je na…

„Otimanje mikrofona iz ruku i ponižavanje drugih je za svaku osudu“: Pevačica udarila na Jovanu Jeremić nakon što je na…

Nova pre 3 sata
: Voditeljka Jovana Jeremić zapevala je na jednoj svadbi, na kojoj je bila sa svojim partnerom Draganom Stankovićem, i za 10 minuta zaradila čak 1.000 evra. Pevačica Anđela Vjetrović je na svom Tik Tok nalogu objavila snimak baš sa ovog slavlja i… »
"Neka joj je alal! Nije do para, ali otimanje mikrofona iz ruku pevača..." Pevačica koja je pevala na svadbi oplela po Jovani…

"Neka joj je alal! Nije do para, ali otimanje mikrofona iz ruku pevača..." Pevačica koja je pevala na svadbi oplela po Jovani…

Kurir pre 2 sata
Voditeljka Jovana Jeremić, gde god da se pojavi izazove pažnju, pa je tako poslednjih dana jedan od komentarisanijih videa, njen pevači performans na jednoj svadbi gde je za jednu pesmu uzela čak 1.000 evra bakšiša. Međutim, zbog toga se sada… »
"Jovana Jeremić je bahata i bezobrazna": Voditeljka otela pevačici mikrofon i uzela bakšiš 1.000 evra, ova raspalila

"Jovana Jeremić je bahata i bezobrazna": Voditeljka otela pevačici mikrofon i uzela bakšiš 1.000 evra, ova raspalila

Mondo pre 3 sata
Snimak na kom Jovana Jeremić zgrće ogromnu lovu dok peva na jednoj svadbi izazvao je podeljene reakcije. Voditeljka Jutarnjeg programa na televiziji Pink, nedavno je zabavljala publiku na jednom veselju na kojem je bila sa izabranikom Draganom… »
"Nisam joj ja kriva što ne zna da peva" Jovana Jeremić brutalno odgovorila pevačici sa svadbe: Izgubila je keš pa se sad…

"Nisam joj ja kriva što ne zna da peva" Jovana Jeremić brutalno odgovorila pevačici sa svadbe: Izgubila je keš pa se sad…

Kurir pre 3 sata
Pevačica Anđelina Vjetrović, kojoj je voditeljka Jovana Jeremić uzela mikrofon na jednoj svadbi i uzela 1.000 evra bakšiša, oglasila se na društvenoj mreži Iks, gde je oplela po Jeremićki i optužila da joj je otela mikrofon iz ruku. Voditeljka… »
"Izgubila keš, pa se ljuti"! Jovana Jeremić brutalno o pevačici sa svadbe: Nisam joj ja kriva što ne zna da peva

"Izgubila keš, pa se ljuti"! Jovana Jeremić brutalno o pevačici sa svadbe: Nisam joj ja kriva što ne zna da peva

Mondo pre 3 sata
Voditeljka Jovana Jeremić odgovorila pevačici sa svadbe na kojoj je samo za 10 minuta uzela 1.000 evra. Pevačica Anđela Vjetrović, kojoj je voditeljka Jovana Jeremić uzela mikrofon na jednoj svadbi i uzela 1.000 evra bakšiša, oglasila se na… »
Trpali joj u ruke evirće dok je pevačica samo mogla da gleda: Ovako je Jovana Jeremić uzela za 10 minuta 1.000 € bakšiša…

Trpali joj u ruke evirće dok je pevačica samo mogla da gleda: Ovako je Jovana Jeremić uzela za 10 minuta 1.000 € bakšiša…

Kurir pre 2 sata
Voditeljka Jovana Jeremić nedavno je na svadbi uzela za 10 minuta čak 1.000 evra bakšiša. Naime, voditeljka je zajedno sa svojim dečkom Draganom bila gost na veselju, a u jednom trenutku je ustala i uzela mikrofon u ruke. Otpevala je nekoliko hitova… »
"Neka joj je alal. Nije bitan novac, ali otimanje mikrofona iz ruku je za svaku osudu": Pevačica udarila na Jovanu Jeremić…

"Neka joj je alal. Nije bitan novac, ali otimanje mikrofona iz ruku je za svaku osudu": Pevačica udarila na Jovanu Jeremić…

Blic pre 4 sati
Voditeljka Jovana Jeremić zapevala je na jednoj svadbi, na kojoj je bila sa svojim partnerom Draganom Stankovićem, i za 10 minuta zaradila čak 1.000 evra. Pevačica Anđela Vjetrović je na svom Tik Tok nalogu objavila snimak baš sa ovog slavlja i… »
"Otimanje mikrofona iz ruku, taj novac koji je uzela...": Pevačica udarila na Jovanu Jeremić zbog bakšiša

"Otimanje mikrofona iz ruku, taj novac koji je uzela...": Pevačica udarila na Jovanu Jeremić zbog bakšiša

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Voditeljka Jovana Jeremić, gde god da se pojavi izazove pažnju, pa je tako poslednjih dana jedan od komentarisanijih videa, njen pevači performans na jednoj svadbi gde je za jednu pesmu uzela čak 1.000 evra bakšiša. Međutim, zbog… »

Vesti dana »