Povezane vesti

Ljajić: Čeka nas rudarski posao, želimo moderan i uspešan Partizan

Ljajić: Čeka nas rudarski posao, želimo moderan i uspešan Partizan

Politika pre 2 sata
Kandidat za predsednika Fudbalskog kluba Partizan Rasim Ljajić rekao je danas da želi da klub iz Humske bude moderan i uspešan i najavio brojne promene u narednom periodu uz napomenu da je pred novim rukovodstvo, rudarski posao. Partizan bi u… »
Rasim: Nije mi potrebna slava, svi koji budemo radili, radićemo bez dinara

Rasim: Nije mi potrebna slava, svi koji budemo radili, radićemo bez dinara

Sportski žurnal pre 2 sata
Moraće ljudi da se pomire da imaju manje plate, neko će ostati i bez posla. Ističe Rasim Ljajić da će njegov rad u Partizanu biti volonterski: - Nije mi potrebna slava, svi koji budemo radili radićemo bez dinara. Partizanu je sad potrebna pomoć… »
Ljajić: Prvo moramo da očistimo svoju kuću i da budemo fabrika koja će da stvara igrače

Ljajić: Prvo moramo da očistimo svoju kuću i da budemo fabrika koja će da stvara igrače

Sportski žurnal pre 3 sata
Hoćemo da postavimo Partizan na modernim osnovama, poseban akcenat će biti na omladinskoj školi. Kandidat za predsednika Fudbalskog kluba Partizan Rasim Ljajić rekao je da želi da klub iz Humske bude moderan i uspešan i najavio brojne promene u… »
Rasim Ljajić: Radićemo bez plate, neki će ostati bez posla

Rasim Ljajić: Radićemo bez plate, neki će ostati bez posla

Sport klub pre 4 sati
Partizan bi u ponedeljak, 21. oktobra, trebalo za početak da dobije privremenu upravu posle odlaska prethodne koju su godinama predvodili Milorad Vučelić i Miloš Vazura. Kandidat za predsednika FK Partizan Rasim Ljajić rekao je da želi da klub iz… »

Vesti dana »