Povezane vesti

Dodik: Doviđenja i prijatno - odgovor na ponudu za određena rešenja za BiH; Na samitu BRIKS sastaću se sa Putinom

Dodik: Doviđenja i prijatno - odgovor na ponudu za određena rešenja za BiH; Na samitu BRIKS sastaću se sa Putinom

RTV pre 57 minuta
BANJALUKA - Predsednik Republike Srske Milorad Dodik izjavio je danas da je sa "doviđenja i prijatno" odgovorio onima koji su mu nudili da prihvati određena rešenja za BiH i da zato može da očekuje pozitivan ishod procesa protiv njega. Dodik je… »
Dodik nikad jasniji: Doviđenja i prijatno

Dodik nikad jasniji: Doviđenja i prijatno

Večernje novosti pre 3 sata
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je sa "doviđenja i prijatno" odgovorio onima koji su mu nudili da prihvati određena rešenja za BiH i da zato može da očekuje pozitivan ishod procesa protiv njega. Foto: V. Tripić Dodik je… »
Dodik: „Doviđenja i prijatno” odgovor na ponudu za određena rešenja za BiH

Dodik: „Doviđenja i prijatno” odgovor na ponudu za određena rešenja za BiH

Politika pre 4 sati
BANjALUKA – Predsednik Republike Srske Milorad Dodik izjavio je danas da je sa „doviđenja i prijatno” odgovorio onima koji su mu nudili da prihvati određena rešenja za BiH i da zato može da očekuje pozitivan ishod procesa protiv njega. Dodik je… »
„Doviđenja i prijatno“: Dodikov odgovor na ponudu za oslobađajuću presudu

„Doviđenja i prijatno“: Dodikov odgovor na ponudu za oslobađajuću presudu

Sputnik pre 4 sati
Predsednik Republike Srske Milorad Dodik izjavio je da je sa „doviđenja i prijatno“ odgovorio onima koji su mu nudili da prihvati određena rešenja za BiH i da onda može da očekuje pozitivan ishod procesa koji se protiv njega vodi pred Sudom BiH… »
Dodik: Sa "doviđenja i prijatno" sam odgovorio onima koji su mi nudili da prihvati određena rešenja za BiH

Dodik: Sa "doviđenja i prijatno" sam odgovorio onima koji su mi nudili da prihvati određena rešenja za BiH

Euronews pre 4 sati
Predsednik Republike Srske Milorad Dodik izjavio je danas da je sa "doviđenja i prijatno" odgovorio onima koji su mu nudili da prihvati određena rešenja za BiH i da zato može da očekuje pozitivan ishod procesa protiv njega. Dodik je naglasio da je… »

Vesti dana »