Povezane vesti

Veliki požar kod tržnog centra u Beogradu: Vatra guta vozilo, plamen i crni dim na sve strane! Vatrogasne ekipe na terenu…

Veliki požar kod tržnog centra u Beogradu: Vatra guta vozilo, plamen i crni dim na sve strane! Vatrogasne ekipe na terenu…

Kurir pre 50 minuta
U blizini tržnog centra "Big" na Karaburmi, zapalio se automobil. Kako se vidi sa snimka podeljenog na stranici moj_beo_grad_ na Instagramu, ceo automobil je progutao požar. Na lice mesta stižu i vatrogasci. Uzrok požara za sada nije poznat, kao i da… »
Buktinja na Karaburmi: Automobil počeo da gori iznutra, za par minuta nestao u plamenu

Buktinja na Karaburmi: Automobil počeo da gori iznutra, za par minuta nestao u plamenu

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Na Karaburmi u blizini tržnog centra došlo je do paljevine automobila. Ogromna buktinja progutala je vozilo velikom brzinom, a ogroman dima pokrio je ovaj deo grada. Nije poznato kako je došlo do požara na automobilu, a ono što se… »
Gori automobil kod velikog tržnog centra u Beogradu: Vatra guta vozilo, kulja crni dim VIDEO

Gori automobil kod velikog tržnog centra u Beogradu: Vatra guta vozilo, kulja crni dim VIDEO

Nova pre 3 sata
: U blizini tržnog centra "Big" na Karaburmi, zapalio se automobil. Kako se može videti na snimku portala Nova.rs, vatra je u potpunosti zahvatila automobil. U MUP-u su za Novu potvrdili da je požar prijavljen u 14.58. Takođe, navode da je vozilo u… »
Požar kod tržnog centra u Beogradu! Gradom se širi gust crni dim

Požar kod tržnog centra u Beogradu! Gradom se širi gust crni dim

Mondo pre 3 sata
Požar je izbio kod tržnog centra na Karaburmi. U blizini tržnog centra "Big" na Karaburmi, zapalio se automobil. Kako se vidi na snimku objavljenom na instagram stranici "moj_beo_grad_" vatra je progutala čitav automobil, a gust dim se širi iznad… »
Vatra guta vozilo na Karaburmi: Plamen i dim kuljaju na sve strane, objavljen dramatičan snimak (video)

Vatra guta vozilo na Karaburmi: Plamen i dim kuljaju na sve strane, objavljen dramatičan snimak (video)

Blic pre 4 sati
Danas se na Karaburmi zapalio automobil. Vatra je doslovno gutala vozilo. Kako se može videti na snimku objavljenom na Instagram stranici Moj_Beograd, plamen i crni gust dim izbijali su na sve strane. Za sada nije poznato kako je došlo do požara. Na… »
Izgorelo vozilo na Karaburmi: Plamen i dim na sve strane, dramatični snimci VIDEO

Izgorelo vozilo na Karaburmi: Plamen i dim na sve strane, dramatični snimci VIDEO

B92 pre 3 sata
Danas se na Karaburmi zapalio automobil. Vatra je velikom brzinom progutala vozilo. Kako se može videti na snimku objavljenom na Instagram stranici Moj_Beograd, plamen i crni gust dim izbijali su na sve strane.… »
Veliki požar kod tržnog centra u Beogradu: Vatrogasne ekipe na terenu (video)

Veliki požar kod tržnog centra u Beogradu: Vatrogasne ekipe na terenu (video)

Večernje novosti pre 3 sata
U BLIZNI tržnog centra "Big" na Karaburmi, zapalio se automobil. Foto: Printscreen Kako se vidi sa snimka podeljenog na stranici moj_beo_grad_ na Instagramu, ceo automobil je progutao požar. Na lice mesta stižu i vatrogasci. Uzrok požara za sada nije… »
Gori automobil kod tržnog centra u Beogradu: Vatra ga celog progutala

Gori automobil kod tržnog centra u Beogradu: Vatra ga celog progutala

Telegraf pre 4 sati
U blizini tržnog centra na Karaburmi došlo je do požara kada se jedno vozilo zapalilo. Automobil, parkiran u ulici pored tržnog centra, progutala je vatra. Na lice mesta pozvani su vatrogasci. Kako se vidi sa snimka podeljenog na stranici… »

Vesti dana »