Povezane vesti

"Sin me posmatra kao neku jadnu samu ženu" Bojana Lazić nikad iskrenije o nasledniku i bivšem mužu: Nemam nikoga, to me je…

"Sin me posmatra kao neku jadnu samu ženu" Bojana Lazić nikad iskrenije o nasledniku i bivšem mužu: Nemam nikoga, to me je…

Kurir pre 31 minuta
Voditeljka Bojana Lazić veoma mlada se udala i rodila sina, a potom i razvela. Životne borbe koje je vodila su je, kako kaže, očvrsnule, a u sad ke otkrila kakvog danas partnera želi kraj sebe, ali i šta misli o bivšem partneru Žarku Laziću, kao… »
"Sin me posmatra kao jadnu samu ženu! Nemam nikoga": Bojana o sinu i bivšem mužu, otkrila šta je očeličilo

"Sin me posmatra kao jadnu samu ženu! Nemam nikoga": Bojana o sinu i bivšem mužu, otkrila šta je očeličilo

Mondo pre 2 sata
Bojana Lazić progovorila je o bivšem partneru, otkrila koliko joj je bitna njegova podrška i poručila da iako veruje u "ljubav na prvi pogled", ona često nije ona prava. Voditeljka Bojana Lazić, koju je jedno pitanje izbacilo iz takta kada se njen… »
"Sin me pita: Mama, kako si ti tako lepa, a sama?": Bojana Lazić nikad iskrenije o nasledniku i bivšem mužu: "Ovde nemam…

"Sin me pita: Mama, kako si ti tako lepa, a sama?": Bojana Lazić nikad iskrenije o nasledniku i bivšem mužu: "Ovde nemam…

Blic pre 4 sati
Voditeljka Bojana Lazić veoma mlada se udala i rodila sina, a potom i razvela. Životne borbe koje je vodila su je, kako kaže, očvrsnule, a u razgovoru za “Blic” je otkrila kakvog danas partnera želi kraj sebe, ali i šta misli o bivšem partneru… »

Vesti dana »