Povezane vesti

"Vrištali su na sav glas" Svedoci smrti tinejdžerke (18) koja je stradala posle pada sa solitera u Nišu otkrili scene…

"Vrištali su na sav glas" Svedoci smrti tinejdžerke (18) koja je stradala posle pada sa solitera u Nišu otkrili scene…

Kurir pre 41 minuta
U Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu danas u ranim popodnevnim satima nastradala je 18-godišnja devojka. Ona je, prema do sada nepotvrđenim informacijama, pala sa 13. sprata solitera i na mestu ostala mrtva. - Čula sam samo vrisak. Dok sam izašla iz… »
Poginula tinejdžerka (18) u Nišu: Pala sa 13. sprata zgrade

Poginula tinejdžerka (18) u Nišu: Pala sa 13. sprata zgrade

Mondo pre 2 sata
Devojka je pala sa 13. sprata zgrade u Nišu. Devojka (18) je poginula danas oko 14 časova nakon pada sa 13. sprata zgrade na Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu. Devojka je pala na pločnik i na mestu ostala mrtva. Ekipa Hitne pomoći je intervenisala… »
"Dve devojke su vrištale na sav glas": Svedoci smrti tinejdžerke (18) u Nišu opisali užasne scene

"Dve devojke su vrištale na sav glas": Svedoci smrti tinejdžerke (18) u Nišu opisali užasne scene

Mondo pre 2 sata
Objavljeni su detalji pada devojke sa zgrade u Nišu. U Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu danas u popodnevnim satima poginula je devojka (18). Ona je, prema do sada nepotvrđenim informacijama, pala sa 13. sprata solitera i na mestu ostala mrtva. "Čula… »
"Dve devojke su vrištale na sav glas": Svedoci smrti tinejdžerke koja je stradala posle pada sa solitera u Nišu otkrivaju…

"Dve devojke su vrištale na sav glas": Svedoci smrti tinejdžerke koja je stradala posle pada sa solitera u Nišu otkrivaju…

Blic pre 3 sata
U Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu danas u ranim popodnevnim satima nastradala je 18-godišnja devojka. Ona je, prema do sada nepotvrđenim informacijama, pala sa 13. sprata solitera i na mestu ostala mrtva. - Čula sam samo vrisak. Dok sam izašla iz… »
Devojka (18) poginula nakon pada sa solitera u Nišu

Devojka (18) poginula nakon pada sa solitera u Nišu

Euronews pre 3 sata
Osamnaestogodišnja devojka nastradala je dana oko 13.30 nakon pada sa solitera u Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu, potvrđeno je za Euronews Srbija iz PU Niš. Uviđaj je u toku i utvrđuju se okolnosti pada, a o slučaju je obavešteno i Više javno… »
Devojka (18) poginula nakon pada sa solitera na Bulevaru Zorana Đinđića

Devojka (18) poginula nakon pada sa solitera na Bulevaru Zorana Đinđića

Niške vesti pre 2 sata
Devojka je pala na pločnik i na mestu ostala mrtva. Ekipa Hitne pomoći je intervenisala ali je mogla samo da konstatuje smrt nesrećne osamnaestogodišnjakinje. Ekipa Hitne pomoći ukazala je pomoć dvema mladim devojkama koje su bile u šoku zbog… »
Devojka (18) poginula nakon pada sa 13. sprata solitera: Užas u Nišu

Devojka (18) poginula nakon pada sa 13. sprata solitera: Užas u Nišu

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Osamnaestogodišnja devojka poginula je danas oko 14 časova nakon pada sa 13. sprata zgrade na Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu. Devojka je pala na pločnik i na mestu ostala mrtva. Ekipa Hitne pomoći je intervenisala ali je mogla samo… »
Devojka (18) pala sa solitera i poginula na licu mesta

Devojka (18) pala sa solitera i poginula na licu mesta

Jugmedia pre 4 sati
Devojka (18) nastradala je danas oko 13:30 sati nakon pada sa solitera u Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu. Na licu mesta se nalazi veliki broj policajaca i dva saniteta Hitne pomoći, javlja Blic. Kako javlja naš reporter, na licu mesta se nalazi… »
"Čuo sam jak tresak, a zatim video strašnu scenu": Tinejdžerka (18) pala sa solitera u Nišu i poginula na licu mesta…

"Čuo sam jak tresak, a zatim video strašnu scenu": Tinejdžerka (18) pala sa solitera u Nišu i poginula na licu mesta…

Blic pre 4 sati
Devojka (18) nastradala je danas oko 13:30 sati nakon pada sa solitera u Bulevaru Zorana Đinđića u Nišu. Kako javlja naš reporter, na licu mesta se nalazi veliki broj policajaca i dva saniteta Hitne pomoći. Telo nesrećne devojke palo je na trotoar… »

Vesti dana »