Povezane vesti

„Imam jedno dete, ali daj Bože da bude još“: Jelena Tomašević iskreno o roditeljstvu

„Imam jedno dete, ali daj Bože da bude još“: Jelena Tomašević iskreno o roditeljstvu

Nova pre 2 sata
: Pevačica Jelena Tomašević je otkrila da joj je danas udobnost na prvom mestu, a onda je pomenula i svoju ćerku Ninu. Jelena Tomašević je ćerku dobila u braku sa Ivanom Bosiljčićem, a priželjkuje još dece. „Moja ćerka Nina, imam jedno dete… »
Jelena Tomašević o vaspitanju ćerke: Granice se postavljaju kad je dete malo

Jelena Tomašević o vaspitanju ćerke: Granice se postavljaju kad je dete malo

Story pre 5 sati
Jelena Tomašević i Ivana Bosiljčić važe za jedan od najskladnijih parova na našoj javnoj sceni. Njihova ljubav je svakim danom sve jača i jača, a učvrstilo ju je rođenje ćerke Nine 2012. godine. - Nijedna mama ne može ćerki da bude najbolja… »
(Video) "ćerka mi se poverava imamo lep odnos": Jelena Tomašević iskreno o naslednici Nini i mužu Ivanu Bosiljčiću: "Umem…

(Video) "ćerka mi se poverava imamo lep odnos": Jelena Tomašević iskreno o naslednici Nini i mužu Ivanu Bosiljčiću: "Umem…

Blic pre 21 sat
Jelena Tomašević, popularna pevačica, došla je na proslavu povodom 35 godina "Bebakids" brenda. Jelena, poznata po svom elegantnom stilu, otkrila je da joj je danas udobnost na prvom mestu, a onda je pomenula i svoju ćerku Ninu koju je dobila u braku… »

Vesti dana »