Povezane vesti

"Čuli smo da je sina ubio sa pet metaka, očigledno u velikom besu": Detalji stravične tragedije kod Sombora

"Čuli smo da je sina ubio sa pet metaka, očigledno u velikom besu": Detalji stravične tragedije kod Sombora

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. U porodičnoj kući u mestu Bezdan kod Sombora otac T.K. (48) je ubio sina D.K. (20) hicima iz vatrenog oružja, a potom izvršio samoubistvo. Kako kaže prijatelj porodice, majka ubijenog mladića bila je u Somboru kada je došlo do… »
"Moj David se požalio pre nekoliko dana..." Jezive reči majke nakon dvostruke tragedije kod Sombora, progovorili bliski…

"Moj David se požalio pre nekoliko dana..." Jezive reči majke nakon dvostruke tragedije kod Sombora, progovorili bliski…

Kurir pre 1 sat
U selu Bezdan kod Sombora vlada potpuna tišina nakon porodičnog krvoprolića kada je u petak uveče otac Tomislav Kovač (48) ubio svog sina Davida (20), a potom digao ruku i sebe. Komšije ove porodice strahuju da iza svega stoji delovanje jake sekte… »
"Sina je ubio u strašnom besu i to sa 5 metaka" Novi detalji horora kod Sombora, u Srbiju došli zbog proslave, veselje se…

"Sina je ubio u strašnom besu i to sa 5 metaka" Novi detalji horora kod Sombora, u Srbiju došli zbog proslave, veselje se…

Kurir pre 1 sat
"Čuli smo da je sina ubio sa pet metaka. To očigledno nije bilo učinjeno bez razmišljanja, već u nekom ogromnom besu", pričaju komšije dan nakon dvostruke tragedije u Bezdanu kod Sombora, kada je otac Tomislav Kovač (48) ubio sina Davida (20), a… »
"Moj sin se požalio pre neki dan, bio je uznemiren": Bolne reči majke nakon ubistva i samoubistva kod Sombora

"Moj sin se požalio pre neki dan, bio je uznemiren": Bolne reči majke nakon ubistva i samoubistva kod Sombora

Mondo pre 4 sati
Objavljeni su najnoviji detalji ubistva i samoubistva kod Sombora. U selu Bezdan kod Sombora vlada potpuna tišina nakon porodičnog krvoprolića kada je u petak uveče otac T. K. (48) ubio svog sina D. (20), a potom izvršio samoubistvo. Komšije ove… »
"Moj David se požalio pre nekoliko: Dana..." Reči majke posle dvostruke tragedije kod Sombora lede krv: Prijatelji strahuju…

"Moj David se požalio pre nekoliko: Dana..." Reči majke posle dvostruke tragedije kod Sombora lede krv: Prijatelji strahuju…

Blic pre 5 sati
U porodičnoj kući u Bezdanu kod Sombora Tomislav Kovač star 48 godina je sa više hitaca iz vatrenog oružja usmrtio svog sina Davida (20), a potom i sebi oduzeo život. Zločinu je prethodio verbalni sukob čiji povod za sada nije poznat. Komšije ove… »

Vesti dana »