Povezane vesti

Naša pevačica htela da priča na engleskom, pa se izblamirala: "Mislila sam da će me razumeti"

Naša pevačica htela da priča na engleskom, pa se izblamirala: "Mislila sam da će me razumeti"

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Zorana Pavić se jednom prilikom prisetila neprijatnog iskustva i situacije kada se izblamirala "za sve pare". Pevačica je gostujući u emisiji "Grand" otkrila da je jednom boravila u Turskoj, gde joj je bilo teško da se sporazume sa… »
Pokušala da priča na engleskom, pa se žešće izblamirala: Naša pevačica želela frizera, a evo šta je dobila

Pokušala da priča na engleskom, pa se žešće izblamirala: Naša pevačica želela frizera, a evo šta je dobila

Mondo pre 3 sata
Zorana Pavić jednom prilikom ispričala je kako se izblamirala kada je pokušala da razgovara na engleskom jeziku. Pevačica Zorana Pavić, koja je imala brojne hitove i koju smo gledali i u ulozi voditeljke, jednom prilikom prisetila neprijatnog… »
Pevačica pokušala da priča na engleskom pa se izblamirala kao nikada

Pevačica pokušala da priča na engleskom pa se izblamirala kao nikada

Vesti online pre 16 sati
Pevačica Zorana Pavić često je u emisijama svojim anegdotama i šaljivim komentarima zasmjavala naciju, te je tako jedan njen blam koji je podelila sa javnosti pred kamerama ostao dobro upamćen. Pevanje i šoubiznis idu joj od ruke, ali kada su u… »

Vesti dana »