Povezane vesti

"Tata, boli me srce" Otac tinejdžerke koja je umrla nakon vađenja zuba otkrio šta je prethodilo tragediji: "Čekala bi da me…

"Tata, boli me srce" Otac tinejdžerke koja je umrla nakon vađenja zuba otkrio šta je prethodilo tragediji: "Čekala bi da me…

Kurir pre 1 dan
Šesnaestogodišnja tinejdžerka Džejla Drapić iz Sarajeva preminula je 11. oktobra nakon komplikacija nastalih usled stomatološke intervencije. Njen otac Muamer Drapić gostovao je u "Centralnom dnevniku" u Bosni Hercegovini gde je govorio o ovoj… »
"Mama, tata, žiga me srce..." Otac preminule Džejle kroz suze o poslednjim trenucima tinejdžerke

"Mama, tata, žiga me srce..." Otac preminule Džejle kroz suze o poslednjim trenucima tinejdžerke

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Šesnaestogodišnja Džejla Drapić iz Sarajeva preminula je 11. oktobra nakon komplikacija nastalih usled stomatološke intervencije. Njen otac Muamer gostovao je kod Senada Hadžifejzovića u "Centralnom dnevniku". - Desilo se da smo… »
"Mama, tata, boli me srce": Otac tinejdžerke koja je preminula nakon intervencije na zubu otkrio strašne detalje

"Mama, tata, boli me srce": Otac tinejdžerke koja je preminula nakon intervencije na zubu otkrio strašne detalje

Mondo pre 4 sati
Oglasio se otac tinejdžerke koja je preminula nakon intervencije na zubu. Tinejdžerka Dž. D. (16) iz Sarajeva preminula je 11. oktobra nakon komplikacija nastalih usled stomatološke intervencije. Njen otac Muamer gostovao je u "Centralnom dnevniku" u… »

Vesti dana »