Povezane vesti

"Žao mi je što nisam mogla da te spasim": Oglasila se sestra Lijama Pejna nakon tragedije, reči bratu kidaju dušu

"Žao mi je što nisam mogla da te spasim": Oglasila se sestra Lijama Pejna nakon tragedije, reči bratu kidaju dušu

Mondo pre 5 sati
Sestra pevača koji je preminuo nakon pada sa balkona hotela u Argentini, uputila poslednji pozdrav bratu na društvenim mrežam. Sestra Liama Pejna Rut Gibins, oglasila se prvi put nakon strašne tragedije i emotivnim rečima se oprostila od brata. "Ne… »
Oglasila se sestra Lijama Pejna: "Žao mi je što nisam mogla da te spasim" FOTO

Oglasila se sestra Lijama Pejna: "Žao mi je što nisam mogla da te spasim" FOTO

B92 pre 15 sati
Sestra pokojnog Lijama Pejna, Rut Pejn, javno se oprostila od njega, a osim podsećanja na zajedničke uspomene, objavila je i porodične fotografije i otkrila da u telefonu čuva važne beleške. "Ne verujem da se ovo događa. Mnogo puta sam javno s… »
"Žao mi je što nisam mogla da te spasim": Zbog prvih reči sestre Liama Pejna nakon tragedije, plače čitav svet

"Žao mi je što nisam mogla da te spasim": Zbog prvih reči sestre Liama Pejna nakon tragedije, plače čitav svet

Telegraf pre 15 sati
Preporučujemo. Sestra Liama Pejna oglasila se prvi put nakon strašne tragedije i emotivnim rečima se oprostila od brata. Rut Gibins se oglasila na društvenim mrežama, a zbog njenih reči plače čitav svet: - Ne verujem da se ovo dešava. Mnogo puta… »
"Zaustavite se, molim vas" Oglasila se žena s kojom poginuli pevač ima dete: Njene reči kidaju dušu (foto)

"Zaustavite se, molim vas" Oglasila se žena s kojom poginuli pevač ima dete: Njene reči kidaju dušu (foto)

Kurir pre 17 sati
Bivša partnerka Lijama Pejna, pevačica Šeril Kol, s kojom ima sina, oglasila se prvi put nakon njegove smrti. "Dok pokušavam da dođem sebi nakon ovog potresnog događaja i borim se sa svojom tugom u ovo neopisivo bolno vreme, htela bih da vas sve… »

Vesti dana »